www.sudzibas.lv Venden ūdens Sasistas pudeles

Venden ūdens - Sasistas pudeles

Ļoti ilgu laiku izmantoju Venden ūdeni 18,9l. Saskaros ar to ka jau trēšo reizi man trāpās sasista pudeli pilna ar ūdeni! Ievietojot pudeli uz kulleri ūdens sāk pārlietis pāri kullera malam! Un visi 18,9 litri ir uz grīdas, nauda arī izmesta! Apskatot pudeli vizuāli atrodu plaisi apakšā, dibenā. To var tikai saprast tad kad pudelē pienāk gais. , pudele ir ievietota kullerī! Vai tiešam pudeles kas nonāk atkārtota pārdošanā ne ar vienu nav pārbaudīta! Jau esmu pat vīlies! Nopērkot pudeli vizuāli to neredz! Nākas pudeli izmest un pirk jaunu ar pudeles cenu! Un atkal ar plaisu! Tas nav atkarīgs kura veikalā maina pudeles, jo izmeiģināju vissur cirklek, maxima, rimi! Rezultāts tāds pats, un biezāks!

05.02.2022

Atbilde no Venden Support Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Uzņēmumā vārdā atvainojāmies par sagādātajām neērtībām un vēlamies pēc iespējas ātrāk atrisināt šo situāciju. Lūgums sazināties ar mums telefoniski (28810105) vai ar e-pasta palīdzību, atsūtot savu kontakttālruni iz [email protected]. Mēs noteikti apmainīsim bojāto pudeli pret jaunu. Šādos gadījumos pudeles tiek mainītas bez maksas. Tāpat arī turpmāk par jebkuriem jautājumiem Jūs varat izmantot norādītus kontaktus.

R

K Kika 11.02.2022

Jā diemžēl VENDEN darba kavilitāte paliek arvien sliktāka, mēs arī saņēmām tieši tāpat brāķētas pudeles, pilnīgi sarūgušas sulas utt.! salīdzināšanas aktos parādās neesoš inventārs, komunikācija nekāda , maļ tikai savu līniju utt. tā vien liekas ka vai nu sevi ir izdzīvojuši vai arī strauji jāmaina personāla attieksme pret klientiem, vai vispār jāmaina darbinieki darbam ar klientiem !

V Venden Support Pārstāvja atbilde 11.02.2022

Mēs atvainojāmies par sagādātām neērtībām un vienmēr esam gatavi šādas situācijas risināt. Lūgums sazināties ar mums!
Ar cieņu,
VENDEN