Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Nelda -

Apkalpošana šinī veikalā ir zem pēdējās kkritikas.Kā lai pērku gaļas produktus ka aiz letes pārdevēja lielās ar saviem garajiem matiem kuri pilni ar blaugznām,bez tam vel nagus tīra aiz kuriem laikam tona mēslu.Ka lai pērk tādu produktu.Prasot ar jautājumu lLatviski tev atbild :Govoritje po ruskij ja ne ponimaju: Vai veikala vadība tiešām ir galīgākie CIRVJI.

Nelda -

okolo magzina ocen hitro stojat znaki PARKOVKA DLA INVALIDOV.Eti znaki vvodjat v zabluzdenie voditelei,a POLICIJA tam navernoe dezurit.Strf-20Ls.Ja dumaju,cto znaki tak postavleni umislenno!

www.a1.lv -

Pasūtījām pie viņiem skapi. Izklausījās jau ļoti jauki - uzreiz nākamajā dienā atvedīšot mums izdevīgajā laikā. Atveda ar 2 stundu nokavēšanos, bet tas vēl ir mazākais. Kad sākām likt kopā, atklājās, ka trūkst vienas kastes ar detaļām - durvīm, kā arī salikšānas instrukcijas. Pēc 3 dienām un nemitīgas mūsu zvanīšanas beidzot! šis burvīgais veikals noskaidroja,

Bērnu pasaulē - Origo -

Šajā veikalā nevar pirkt bērnu ratiņus, kuriem ir 3 riteņi, jo viņi ir paredzēti vienam mēnesim. Salabo, bet pēc mēneša atkal riteņi iet astotniekā un plīst jumtiņš. Silti iesaku tādus neiegādāties.

ELKOR -

vienozimigi elkora neiesaku neko pirkt. ja pardevejus vel var pieciest tad servisa centra vispar ir vaks. bij man paris reizes vecais brackas playstation janes remontet. 1. tas ka visiem pofig kas es esmu un ko man vajag. 2. kamer salaboja to ps pagaja kadas 2 ned jo redziet meistara neesot uz vietas vai vispar necela trubu. otro reizi salaboja atrak jo brutali aizgaju un paprasiju vai ir vai nav gatavs. man jau protams pateica ka nezinot jo meistara neesot uz vietas. tad kad es paludzu...

sky baltika -

nikogda i nikto ne idite rabotatj v sky.a tem bolee nikogda ni4ego ne pokupajte gotovuju edu v gorja4ej kulinarii.eda gotovitsja tam v takoj antisanitarii,4to vam prosto i nesnilosj,mjaso moetsja vse v miljnoj vode.kidalovo konkretnoe na babki.ljudi...esli vi ewe dumaete o svoem zdorovje,to ne pokupajte tam....

SKY -

nikogda ne idite rabotatj v SKY,nikogda ne pokupajte edu v gorja4ej kulinarii esli vi ne vragi svoemu zdorovju!Sky gotovit edu v takoj antisanitarii,4to vam daze i ne snilosj.mjaso moetsja v miljnoj vode.kidalovo s zarplatoj.

Debesmanna -

Šodien biju tik ļoti izreklamētajā lielveikalā "Debesmanna". It kā skaisti, bet es atdūros pret ļoti nopietnu man problēmu - nav iepirkumu ratiņi ar zīdainīšu krēsliņiem. Tā man nācās visu to laiku, kamēr staigāju pa veikalu, nēsāt 6kg smago bebi uz rokām. Labi, ka nebiju viena, jo savādāk es arī nevarētu izkraut preci uz letes un kur vēl samaksāt par to. Jo tuvumā arī nebija neviena apsarga, kurš varētu man palīdzēt. Šis veikals ir zīdainīšiem NEDRAUDZĪGS veikals. Tā kā māmiņas labi padomājiet.

SIA BAF smiltenee -

Nu nezinu. tur straadaaa nu taadas paardeveejas.... Bij taa ka iegaaju nopirkt cigaretes un man smagi pieseejaas par pilngadiibu. Biju apsarga forma un uzraadiju apsardzes sertifikaatu, bet paardeveeja atcirta ka derot tikai pase. Nu kur vispaar praats... laikam vinjas nezin vairaak neko kaa savu veikalu.

veikals "KOSMO" Čaka 50 -

Ne delajte pokupki v etom magazine. Tovar nekachestvennij, posle mesjaca noski dublenki, vijasnilosj, nepraviljno schita dublenka, razvalivaetsja i rashoditsja po shvam. Otnesli obratno v magazin, na pretenziju prodavci hamki (habalki bazarnie) uverjali, cto eto ne proizvodstvennij brak. A chej togda eto brak?

SIA EUROGRUPA I PARTNIERI. -

Nikto i nikogda ne svjazivajtes s nimi!!! Klientov kidajut, Sotrudnikam deneg ne platjat,dolgi ne otdajut!!!!!! Hozjain Aleksandr umudrilsja kinut dazhe svoego otca na dengi ! Esli ne hotite poterjat dengi begite ot nih i raskazhite vsem !!!!

Nelda -

Magazini Nelda- prosto uzhas. Xamstvo ot prodavcov i obslushivajushego personala. Cenniki polnostju ne sootvetstvujut realnim cenam, kotorie Vi potom uznajote u kassi. Ljubeznost' kassirov ostavljaet zhelat' lu46ego...Koro4e, samij plohoj magazin, hotja, mozhet s Super Netto pokonkurirovat' :))

T Market -

Nehodite V T-Market na Lidonju 30 kasiri obschitivajut i hamjat. Zavedujuschija prosto hamlo i svinja, zazhralas i nichego ne hochet delat'.

- -- 19.03.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

Sims -

Sakās ar to,ka noskatijos reklāmu!Reklāmas iespaidā ar vīru aizgājām uz satehnikas veikalu "Sims" Maskavas ielā 1. Sākumā mūs ļoti laipni apkalpoja.Visu sīki paskaidro!Pēc tam arī piedāvāja piegādi uz mājāmNu un protams mēs tam piekritām!Gaidījām ar nepacietību, kad piegādās, jo iegādājāmies jaunu toaletes podu, izlietni un vēl šadus tādus sīkumus!Kad atveda preci bijām bezgala priecīgi!Nu td sākām tīt vaļā un apskatīt un tad bija PARSTEIGUMS!Tualetes poda vākam salauzts stiprinājums!Es uzreiz...

One.lv -

Eba**tij,sait!!!uze 1,5 nedeli zajti ne mogu!!!4e za hrenj???!!! i nas4et razvoda ja soglasen!!!mne v dekabre priwlo SMS 4to ja viigral kredit na ZZ 23Ls,otpravil SMS kak prosili eti...! I prislali ewe odno SMS,mol:spasibo,Mozete ocenitj 5 svoih druzej.Vot tak vot,osteregajtesj etih...

Humana -

Odezda tam grjaznaja,vonju4aja!primerel kurtku,potom 3 raza sviter perestiroval-vonjal uzasno!!!Magazin FUFLO!!!Kto soglasen? :))

Saulīte -

V magazine na Nometnju 59 rabotajet pidaras ohranik,kotorij k tomu zhe jesho i vor. prodajot postavshikam otobranije veshi u melkih vorishek. Urod s krashenimi tjomnimi volosami parenj let 23-27. Zavolakivajet toljko pozhilih starushek i shmanajet ih sumki. Ja zhivu ne daleko ot magazina i etu mordu vizhu postojanno pjanim posle zakritija magazina. Naposledok etot pidar dal prodatj mojemu znakomomu narkomanu veshi iz magazina i obmanil jego.K tomu zhe on gey- sosjotsa na ljudjah v svojom krasnom rzavom goljfe- polnij ujobok-posmatrite na nevo!!!

Kruglosuto4nij magazin na Grivas -

Uzasno rastroenna pokupkoj na pro6loj nedele!!Kupili konfeti rebjonku,ne de6jovie.Pri6li domoj,otkrili........Blagodorja moemu ve4nomu ljubopitstvu,poka ne rassmotrju rebjonku ne dam-uvidela ne prijatnoe.Vnutri pod obvjortkoj obnaruzila belih 4ervej!!!!!!!!!V 6okolade pervij raz videla!!!Prodovci kone4no ze vernuli denjgi,no s prilavka ih tak i ne ubrali.Kuhajte ljudi dobrie nazivaetsa!Oni i posej denj prodajutsa!

Elektropasaule -

Veikalā izvēlējos sev lampu, bet kad taisījos par to maksāt man paziņoja, ka ir ķļūda un cena faktiski ir augstāka. Kad teicu, ka preci būtu jāpārdod par izreklamēto cenu, man pārdevējs atcirta, ka var vispār man to nepārdot. Kopš kura laika, kaut kādi jefiņi, (kuriem klientu apkalpošana ir pilnīgs svešs jēdziens), nosaka kam viņi savas preces pārdos. Es principa pēc nepiekritu un iepirkos citā veikalā. Klāja pircēju maldināšana!!

VP Market -

Eti ubljudki prodali mne segodnja palo4ki PIK_NIK s srokom do 26 fevralja ja zabila vzjatj 4ek i sej4as ne zanju 4to mne s nimi delatj esli kto znaet kak ih mozhno nakazatj to zhdu vashih soobshenij na moj e-mail. [slēpt]@inbox.lv14.03.04