SIM SIM interneta veikals - Nekvalitatīva prece

SIM SIM interneta veikalā pārdod nekvalitatīvus produktus. Izvairās no garantijas remontu veikšanas. Lūdzu uzmanieties, iegādājoties preces ar šīs firmas starpniecību.

I

U Una 26.08.2009

Pasūtīju preci Sim-sim veikalā, saņemot preci(telefonu), konstatēju, ka viņš ir lietots.Telefonam krita nost panelis, bet austiņas izjuka, kā konstruktors.Līgumu jau biju parakstījusi, bet no preces atteicos.Firmas pārstāvis solīja nākamajā dienā atvest citu telefonu.Rezultātā saņēmu atbildi, ka tas esot pēdējais un teica, ka anulēšot līgumu.Pēc trīs mēnešiem saņēmu parādu piedziņas lapu no kredītfirmas, kurā gribēju noformēt telefonu(kura man nebija).Ilgi es meklēju firmas pārstāvi un kritu viņiem uz nerviem, lai anulētu līgumu.Lūk tik atbildīgs ir šis interneta veikals.