www.sudzibas.lv SIA ZEMNIECĪBA Vadītājas nekompetence

SIA ZEMNIECĪBA - Vadītājas nekompetence

Ja vēlaties doties uz darba pārrunām pie veikala BETA vadītājas Siguldā, tad rēķinieties ar to ka tur sastapsiet nekompetentu Sievieti, kur laikam iedomājas ka dzīvojam Āfrikā un meklējat verga darbu, jo dikti gribat skraidīt uz pirkstugaliem viņas priekšā! Niedomājami neprofesionāls cilvēks!

A aliass 17.06.2009

Anete, vari pastastīt sikāk, kā izpaudās pieminētās personas neprofesionālisms?

P Piekrītu 17.06.2009

Es arī vēlētos zināt kā izpaudās nekompetence?

D Dmitrijs 07.07.2009

lūk te ir sīkāk http://www.sudzibas.lv/complaints/beta-sigulda-c8068.html

S sherif 18.08.2009

es pati stradaju Beta-, vairakas rezizes redzeju to siguldaj prieksnieci vinjas vards saucas uz V burta, bet piemirsu :(, vinju visi ienida, vinja vienmer laizija visiem dib... . vinja kad naca pie manas, priekwnieces ciemos, vinju nemaz neviens negribeja apkalpot pie kasses, vinja sakuma stradaja purvciema beta, izlika alkaxolu uz plauktiem, un pec tam bij zales galvena, bet ilgi vinja tur nenostradaja, jo vinja vienmer uz visiem zelojas, un vinju izeda no veikala, vinjaj pat iesauka bija siski :)) Pati galvena kura sez kengaraksa VARDA ALDONA NAU NEMAZ LABAKA :(, JA piemeram aldonas virs ir dzeris, un pa dienu vinja iebrauks kada veikala, Beta - vinja vienkarwi bljaus uz visiem, neparko :( Tada stulba ka sita. sita siguldas ... loti labi pielaizas pie priekwniekiem, tapec vinja ar dabuja to siguldas betu,

S sawa 18.10.2009

jus dirsas visas ka jus varat apsirat normalus cilvekus maukas tadas jus vispar domajat ar galvu vai ar dibenu par ko jus apserajut ir vis labaki cilveki nu jus varat nepiriwivat vel redzewu tadu komentaru nositiwu maukas !