Humana - attieksme

PAR attieksim pilnība piekrita, attieksme ir pretiga ka izturas pret cilvēkim. es nostrādaju Humana veikala vienu mēnesi, to ka saka ka jus neka nedarat, jus neka nemakat ir 100% taisniba...tai lietuvietei viss bija slikti, nekas vinai nepatika, vienmer atrada vainas, un teica ka ja nepatik var iet prom jo rinda stavot daudzi kas velas stradat..protams ka rinda stav daudzi ir krize..bet pardevejas ari mainas un tik biezi..ss.lv atkal humana mekle darbiniekus..vai tik tiešam neko nevar izdarit, lai nemainitos tas pardevejas..zel tas meitenes kas palika tur stradat, jutu lidzi vinam, jo pati esmu gajusi caur...

M mi 07.05.2009

Fu, tie pretigie veikali... par to pašu cenu var nopirkt jaunas drēbes! Tā pat arī Degas [slēpt]@!

U Uģis riktigais 07.05.2009

Es pēdējā laika cenšos visādiem veikaliem iet ar līkumu.Kas attiecas par attieksmi pret darbiniekiem, tad tiesa.Es strādāju firmā jau 3 apaļus gadus.Katru mēnesi tieku gala ar pienākumiem un pelnu firmai naudu /bosam/.Un, kad man pasaka, ka es dzīvoju uz firmas rēķina un 3 dienas sēžu darbā, tad arī nav patīkami.Protams, es teicu, ka sēžu pie datora un strādāju, jo stāvus ir grūti, kad jasaliecas.

S Sančo 12.12.2009

Man ļoti patīk piedāvājums, ko var nopirkt šajos veikalos! Tikai, man šķiet, ka nupat vadība sāk pielaist kļūdas.Nu jau liek pārāk lielas cenas.Nedrīkst vadīties no tā, ka labi pērk-klientus zaudēt ir viegli, bet atgūt... Vairs jau nav tik pilni veikali, kā sākumā!

A annina 19.09.2010

Preces veikalos gana labas, it īpaši pirmajās dienās, bet pārdevējas, īpaši Deglava ielā un Čaka ielā ļoti jaukas, laipnas, preču kvalitāte 100 x labāka kā lietuviešu tirgus krāmi. Lai veicas šim veikalu tīklam!

N nata 18.05.2011

katram savs...

J Jomajo 18.05.2011

Nu pēc uzrakstītās sūdzības spriežot, šī pārdevēja neprot rakstīt un izteikt savas domas daudz-maz saprotamā veidā. Varbūt leitenei taisnība, ka Liga neko nemāk, neprot u.t.t.