www.sudzibas.lv Humana Latvia Publiska, nepamatota pazemošana.

Humana Latvia - Publiska, nepamatota pazemošana.

03.10.2022., ap plkst. 17.00 pa ceļam no darba uz mājām iegriezos Humana veikalā.
Par cik ikdienā pārvietojos ar velosipēdu, uz pleciem vienmēr nēsāju mugursomu. Ieejot veikalā uzreiz jutu, ka divas pārdevējas sačukstas un skaitās manā virzienā, pievēršot uzmanību manai somai.
Vēl pēc kāda brīža, kad biju jau pielaikojusi dažas drēbes, viņas( darbinieces Līga un Inga) pienāca man klāt un publiski lika man somu atvērt un parādīt, vai neesmu kaut ko nozagusi. Biju šokā. Cilvēki veikalā uz mani skatījās. Jutos pazemota. Teicu, ka vēlos runāt ar veikala vadītāju.
Darbinieces mani pie viņas aizveda.
Es ierosināju izsaukt apsardzi vai policiju un tikai viņu klātbūtnē atvērt savu somu, lai parādītu, kas tajā iekšā. Tādējādi apsardze vai policija kļūtu par liecinieku, ka neko neesmu nozagusi un sevis aizstāvībai es varētu uzrakstīt iesniegumu par publisku goda un cieņas aizskaršanu. Veikala vadītāja atteicās to darīt. Viņa atteicās arī nosaukt savu vārdu un uzvārdu. Vārds (atšķirībā no darbiniecēm) nebija piesprausts pie apģērba.
Man ir neizpratne, vai tā tagad ir normāla prakse, ka veikalā strādā tik neizglītotas darbinieces, kuras pašas publiski iet klāt veikala klientiem un liek parādīt somas saturu.
Viņas pašas minēja, ka dara to diezgan regulāri.
Kas tā par cilvēku pazemošanu!?
Vai tādas lietas nevajadzētu darīt korekti, bez publiskas pazemošanas, iesaistot vai nu apsardzi vai policiju un paaicinot cilvēku citā telpā un tikai tur privāti pauzt savas aizdomas.

04.10.2022

T taisnibascinitajs3 04.10.2022

Tā ir Humana, kādu servisu tur gaidījāt?

Good Intentions 04.10.2022

Fakts ir tāds, ka zog по-чёрному - paldies zagļiem. Man pašam ir bijuši gadijumi un nav bijušas problēmas ātri atrādīt takā zinu ka situācija ir bēdīga un bez jebkādām procedūrām, jo man tas nafig nav vajadzīgs un prasa laiku. Ja jūs tas tik ļoti aizkar un tik tiešam nezogat, tad varbūt vērts aizdomāties vizītei pie psihologa.