Humana Latvia - Krāpšana

Nevienam neiesaku iet strādāt humana veikalā.
1. Nedomā par saviem darbiniekiem.
2. Ļoti grūti nostrādāt visu dienu, jo nav svaigs gaiss, nav ar ko elpot.
3. Pienācīgi neapmāca jauno cilvēku

meklējot darbu, es ieraudzīju sludinājumu, ka humana veikals meklē darbinieku. Mani uzaicināja uz veikalu lai visu izrunāt.. Protams biju priecīga.
Man teica ka preci vajag likt pēc krasam, kuru secību vajadzēja iegaumēt. Ok, iegaumēju, un ari pa kategorijām.
Katru otru svētdienu uz darbu nāk visi darbinieki, jāliek jauno kolekciju, un tu nevar iet mājas kamēr visa prece nebūs izlikta zalē.. Drēbes ir no grīdās lidz griestiem. Vel pirms izlikšanas no precēm kas palikušas zāle jāņem nost uzlimes ar cenām, un jāliek visu preci maisos.

Saku strādāt 09.06.23 tikai liku drēbes, uz savu skatienu, jo nekas nebija normāli paskaidrots..
Tā ka man ir pieredze darbā ar kases aparātu, domāju ātri mani Laidis pie tā.. Bet ne, viņiem bija *svarīgāks* lai es lieku drēbes pēc kategorijām..
Ok, padomāju es, un turpināju darīt ko man Saka..
Ik pa laikam es redzēju ka meitenes vel kaut ko dara, prasīju vai man vajag to darīt? Visi Saka ka ne, ari vadītāja. Visam savs laiks.
Pienāca 25 .06.23 (jaunas kolekcijas likšana) un šajā dienā vel atbrauca pārbaude no Rīgas. Visi kaut ko darīja, vis it ka gaja ka vajag..
Nākamajā dienā, pirmdienā autobusa kavēšanas dēļ, es nokāvēju darbu uz 20 minūtēm (kam negādās) vienmēr biju punktuāla. Protams ka atvainojos, pastāstīju situāciju. Veikalā joprojām bija sieviete no Rīgas. Pēc tam viņa aizbrauca. Bija 18: 00 un mani pasauca pie sevis veikala vadītāja. Pateica ka mani atlaiž jo redz ka man ir ļoti grūti (kur ir viegli?) axaxaxax
isto iemeslu es ta ari nesadzirdēju..
Joprojām nesapratu un nesapratīšu..
Un ka vispār var kaut ko spriest ja cilvēks nostrādāja tikai 2 nedēļas.

Humana darbinieki! Ar tādu attieksmi jums vienmēr mainīsies cilvēki!
Tas ir vērgu darbs!

30.06.2023