www.sudzibas.lv ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga

''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga - ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga

Neiesaku iepirkties veikalā ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga. Saindējāmies visa ģimene ar tur pirktajiem produktiem, bērniem tas izraisīja alerģiju. Otram bērnam bija asas sāpēs vēderā. ārsts secināja, ka tas ir no šī veikala produktiem. Mēs būtu šokēti, ja zinātu, kas vispār tajos produktos ir iekšā. Patlaban diemžēl daudzi ēdieni top laboratorijās, nevis virtuvēs.

Cilvēki, neizmetiet naudu vējā, riskējot ar savu veselību, jo krāpniekiem jūsu veselība nerūp, kā vien viņu ienākumi. Iespējams, ka veikala īpašnieki pasi ieperk preci no poļiem un tirgo kā "ekoloģisko". Uzmanieties! Ja gribat tīru mantu, labāk aiziet kaut kur citur pameklēt. Apziņa, ka esi krāpts nav patīkama.

R

. ....kl 22.05.2009

VArbūt tava ģimene bija pieradusi pie NEdabīgiem produktiem un tāpēc organisms vairs tīrus produktus nepieņem :D

G garamgajejs 23.05.2009

Nu bet apskaties ko tur tirgo - tos pašus produktus var nopirkt arī Rimi - pieļauju ka pat lētāk... Un vispār - cilvēki dzīvo vienu reizi - ēdīsi dabiski, bet nomirsi nedabiski vai otrādi - galu galā tu dzīvo Rīgā kur nav dabisks gaiss:)

PS bērnam labāk bērnībā tieši dot ne tos sterilākos produktus, jo tas attīsta imunitāti! Tos "dabiskos produktus" var ēst vecumdienās:)

M Mego darbinieks 23.05.2009

Produkti tik tiešām laikam bija dabīgi, jo mikrobi un kaitīgās baktērijas mīl dabīgos produktus.

K kaimiņš 23.05.2009

Piekrītu, ka tos pašus produktus var nopirkt citur. Es neesmu no Rīgas, bet gan no pierīgas un ēdu tikai produktus no zināma viena veikala. gadījies ir iepirkties Rīgas ''dabīgai produkti'' veikalā, tur sulu un vēl produktus pirku, pēc tam man visu nakti ''grieza ''vēderu.

T trinken 23.05.2009

Lūk, ko piedāvā tirdzniecības ķēdes, pārsvarā, vieni vienīgi organiskie atkritumi, bet par kādām cenām!

K kaimiņš 23.05.2009

kvalitatiivus daarzennjus un augljus paardod rietumeiropaa, bet te-kaadreiz bija, pirms 10 gadiem, bet tie laiki ir cauri...tagad veikalnieki uzskata, ka normaala attieksme ir smeereet klientam puvekljus, ar kuriem var saindeeties, un taa nav kvalitaate!

A advocat 23.05.2009

Diemžēl, mūsdienās cilvēki ir naivi, jo gatavi maksāt 2-3 reizes vairāk tikai par to, ka uz iepakojuma ir eko zīme un to pārdevēji ir sapratuši.

sīkāk par eko krāpniekiem lasiet patērētāju aizstāvja viedokli http://www.ucan.org/energy/energy_efficiency_alternatives/how_to_spot_fake_green_cleaning_products

R Rihards 25.05.2009

BIO, jebio, ir tikai no manas tjoščas dārza. Viss pārējas ir tikai krāpšana ar modes lietām. Ēst ēstuvē ir debīlisms, jo latvijas pavāri (95%) nemazgā pēc poda apmeklējuma rokas (indieši arī nemazgā, bet viņi vienu dara ar kreiso, bet otru-ar labo) un ir risks dabūt vēderā svešas zarnu nūjiņas. Citam pohers, bet man ne-vēders reagē, uzreiz jadzer vismaz 100 g vodkas-ja kas, baigi palīdz-ne apziņai, bet iekšām (A.Šlesers). Pirkt bio vai lielveikala produktus-cik garš, tik plats, jo alga viena. Rezumē: nelamāt vienmēr tjošču, bet pieņemt paiku!!!

U Uģis riktigais 30.05.2009

Ja, jebio baktērijas par maz, vajag tos jebio vairak lietot.

K Krista 30.05.2009

"...ārsts secināja, ka tas ir no šī veikala produktiem." - vot, kāda ārstam apbrīnojama profesionalitāte un kvalifikācija!!! "Patlaban diemžēl daudzi ēdieni top laboratorijās, nevis virtuvēs." - tad varbūt vaina ir tājā, ka Jūs kaut kādā laboratorijā mēģināt gatavot saviem bērniem ēdienus, nevis veikalā nopirktajos produkrtos???

A Anita 31.05.2009

Mēs arī tajā veikalā piestaigājām diezgan regulāri. Likās tīri neko, dabīgi produkti.
Līdz tam Matīsa tirgū bijām pastāvīgie klienti līdz nonācām līdz šim Barona ielā. Un tad tik sākās mums problēmas ar kuņģi. Nez, kur viņi iepēr tos surogātus, droši vien, ka no poļiem pa lēto.

E elina 01.06.2009

Es ieperkos saja veikala un pilnigi nepiekrītu sīm muļķībām ko raxtat. Veikals ir loti patikams un tirs un visi ēdieni ko esmu pirkusi es un mana gimene un draugi ir loti labā kvalitatee.. ko tad esat TĀDU apēduši ka tik loti saindējāties kas tad tas pa produktu bija?? UN es ka pārtikas speciālists varu teikt kad ir starpība kadā veikalā perk ēdienu rimi vai maxima tie vispar ir noraxtāmi veikali tur vairak ir riska saindeties ! Man liekas ka jūsu bērni vnk nau pieraduši pie tīra produkta un izsauca tādu reakciju, un par Jūsu arstu man nāk šaubas un varbut pie reizes ari nomainat savu ģimenes ārstu.

K kiyii 01.06.2009

Ja cilvēki pierada ēst un barot bērnus ar čīsburgeriem protams tad JŪSU organisms nepieņem dabīgus produktus... Padomājat ko pirmstam jūs un jūsu berni ĒD !!!

Z zuzanna 01.06.2009

Es arī iepērkos tajā veikalā...un no rakstītās sūdzības tā arī nevaru saprast, kādu tieši produktu ir pircis sūdzības iesniedzējs, kā pēc tam viņu pagatavojis, vai kur un cik ilgi uzglabājis un tad ēdis (ja produkts ēdams bez gatavošanas)...vairāk man liekas pēc apmelojuma. Ir taču iespējas griezties pie produkta ražotāja, jo veikals tikai tirgo. Kā zināms ražošanā arī kādreiz kas notiet greizi.
...kas domāts ar to, ka daudzi ēdieni top laboratorijās...:):):)...vajadzēja jau cūku gripu arī piesaukt
...ārsts nemaz nevar noteikt no kā cilvēks saindējies, jo nav taču stāvējis klāt tam cilvēkam, un cilvēks kā zināms ir liels fantazētājs un sastāstīs ārstam visu ko, a ko, ārsts pamās ar galvu, un piekritīs... ja tiešām ir saindēšanās, tad to izmeklē laboratoriski un ir apstiprināta diagnoze
...pēdējā ridkopa liecina, ka iemesls nav veikalā tirgotajos produktos:):):)
Kāpēc es vispār nokomentēju...mana darba specifika ir sasitīta ar komandējumiem uz Poliju, un tur esot katru reizi iepērku pārtikas produktus, garšīgi un cena arī pieņemama...dusmīga, dusmīga, ka tik nievājoši var izteikties par Polijas produktiem...

K kiiitiii 02.06.2009

Man liekas ka sūdzību iesnēdzējs ir BUTIFORIJA...

K kaimiņš 05.06.2009

Nezinu, es tanī veikalā biju, neko nenopirku, jo nepatika pārdevējas attieksme. es vnk iegāju apskatīties, bet kad neko nepikru, pārdevēja palika dusmīga gandrīz. nav vēlme vairs te iet, kaut gan sanāk ka pie mājas manas tas atrodas un eju garām katru otro dienu.

E eko_ka_ka 08.06.2009

KĀDS NAIVUMS!

Neviens no šiem tipa eko veikaliem negarantē kvalitāti. Kad reiz to jūs to sapratīsiet????
jebkurš, kam gribas nopelnīt uzlīmē uzlīmi un pārdod kā eko. haha kur aitas, tur cirpēji, lol
aizeju uz matīsa vai centrāltirgu, tur tāpat var nopirkt lauku produktu, bet par saprātīgām cenām...

prātiņ nāc mājās...

E Estere 24.02.2016

A kā tu vari zināt, ka tās tantiņas nelieto visādus līdzekļus, kaut vai veikalā nopērkamos sintētiskos minerālmēslus??

A Annija2004 14.10.2023

vislabak ir audzet pasam

S sterilais 13.06.2009

Ar visu cienju jusu gastronomiskajam velmem, bet zemnieku produkcija, kas tiek sarazota, lai pelnitu, nav tada pati, KA piemeram 20 gadus atpakal, vai pashpaterinjam.
Tie pashi darzeni, ogas un citi l/s produkti, tapat ka arzemes tiek audzeti ar daudzu paliglidzeklu palidzibu.
TAS pats ar pienu un galas izstradajumiem.Ja gribas sameklet bernibas atminju partiku, tad jamekle naturalas saimniecibas kas audze savam paterinjam.Par uznemigiem zemniekiem runajot, tie parasti talak par tirgus pievartem netiek, visu produkciju parperk jau nakti vai agri no rita, pie tam par tirgus uzpirceju noteiktajam cenam.Un tirgos neviens vinjus laist netaisas, lai butu darbs un nauda tirgotajiem

A aaaaaaaa 13.06.2009

Es pati dzivoju uz kr.baron ielas un esmu piekriteja eko veikaliem un tā nau taisniba ka tirgu var nopirkt no zemnieka (varbut no reta) un kvalitate butu ta pati kas eko veikalos, kvalitate nenozimigi labaka ir eko veikalos. PIRMKART sūdzību ielicējs nau pateicis tieši kādu produktu ir appēdis kad tādas sekas ir>.. Tākā es iestaigāju šaja veikala no pārdevējām attieksme ir apburoša vienmēr palīdz un pastāsta. attiekme ir daudz labāka neka veikalā STABU iela (lavijas eko produkti)

V vinnijs 21.06.2009

Ar tiem bioloģiskajiem veikaliem arī nav labi... man pazīstami tur nopirka šķiņķīti un dabūja salmonalozi...