www.sudzibas.lv ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga

''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga - ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga

Neiesaku iepirkties veikalā ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga. Saindējāmies visa ģimene ar tur pirktajiem produktiem, bērniem tas izraisīja alerģiju. Otram bērnam bija asas sāpēs vēderā. ārsts secināja, ka tas ir no šī veikala produktiem. Mēs būtu šokēti, ja zinātu, kas vispār tajos produktos ir iekšā. Patlaban diemžēl daudzi ēdieni top laboratorijās, nevis virtuvēs.

Cilvēki, neizmetiet naudu vējā, riskējot ar savu veselību, jo krāpniekiem jūsu veselība nerūp, kā vien viņu ienākumi. Iespējams, ka veikala īpašnieki pasi ieperk preci no poļiem un tirgo kā "ekoloģisko". Uzmanieties! Ja gribat tīru mantu, labāk aiziet kaut kur citur pameklēt. Apziņa, ka esi krāpts nav patīkama.

R

N nomalas 07.12.2010

Tas veikals pieder SIA ''Kraft Rīga''. Varbūt, ka īpašnieks ir biologs..bet varbūt - aprēķina pilns komersants. Ja pēdējais, tad seciniet paši, kas uzņemas atbildību par pircēju veselību.

L ligucis 09.12.2010

ezregailei ir ne tikai izbolitas acis, bet ari kaare uz precetiem viriesiem

I igor 20.12.2010

Nesovetuju etot magazin. Ceni astronomiceskije i servis hromajet.

E eee 24.07.2011

Cepaties, cepaties! Man paliks vairāk preču, ko iegādāties ;) Šis ir mans iecienītākais veikals.. un pārdevēja ir ļoti pretimnākoša.. Vienmēr visu ir izstāstījusi, parādījusi.. un mans bērns vienmēr tur jūtas kā mājās.. (ejam uz veikalu abi kopa jau kopš dzimšanas gandrīz) vienmēr palīdzeja iecelt-izcelt ratus, bērnam nekad netika un netiek aizrādīts, ka nedrīkst ko ņemt (nu jau puisim ir 2 gadi un palicis varen nešpetns :D). Produkti vienmēr ir attaisnojuši savu cenu un laiku, kas patērēts aizejot līdz veikalam...

в Варвара. 21.11.2011

купила крем в этот магазин. y меня был случай -утром выяснилось, что на ночной крем аллергия - проснулась с пятнами на лице. Может ли продавец безнаказанно неделю не отвечать на мои звонки??? Причем продавец изрядно нахамилa. Попросилa назвать свою фамилию для составления жалобы, онa отказалась назвать свою фамилию!

не советую этот магазин! Есть другие, проверенные компании!

E elina998877 04.03.2014

Neticu!!! Par cik pati iepērkos, tad nespēju tam noticēt. Konkurenti gan jau raksta!

E elina998877 04.03.2014

Esmu tur trinusies gar to bodi šurpu turpu, kamēr atved ābolus vai bērzu sulas. Tur tiešām viss svaigs un āboli, dārzeņi, bērzu sulas - vietējie.

T tanjatanja 16.04.2016

Сегодня купила там духи. Был предложен пробник с ярким ароматом болгарской розы. Настолько понравился, что я взяла 2 упаковки. Когда пришла домой и открыла духи , оказалось что содержимое бутылочки совершенно не соответствует пробнику - вообще никакого запаха, какая-то дешевая жидкость.
Не покупайте там ничего. Обидно, что в Европейском государстве могут происходить такие вещи.

J juleisy 03.12.2021

Šajā itkā jaukajā veikaliņā darbinieki ar īpašnieces atbalstu var sākt ņirgāties par patstāvīgajiem klientiem. Un nākas piekrist, ka šeit var saindēties ar svaigi spiesto sulu.