www.sudzibas.lv ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga

''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga - ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga

Neiesaku iepirkties veikalā ''Dabīgi produkti", Kr.Barona iela 41/43, Rīga. Saindējāmies visa ģimene ar tur pirktajiem produktiem, bērniem tas izraisīja alerģiju. Otram bērnam bija asas sāpēs vēderā. ārsts secināja, ka tas ir no šī veikala produktiem. Mēs būtu šokēti, ja zinātu, kas vispār tajos produktos ir iekšā. Patlaban diemžēl daudzi ēdieni top laboratorijās, nevis virtuvēs.

Cilvēki, neizmetiet naudu vējā, riskējot ar savu veselību, jo krāpniekiem jūsu veselība nerūp, kā vien viņu ienākumi. Iespējams, ka veikala īpašnieki pasi ieperk preci no poļiem un tirgo kā "ekoloģisko". Uzmanieties! Ja gribat tīru mantu, labāk aiziet kaut kur citur pameklēt. Apziņa, ka esi krāpts nav patīkama.

R

S Sandra 21.06.2009

Muļķības tā eko zīme un iedzīvošanās uz lētticīgo rēķina, haha
E330 ir citronskābe. (Kas izraisa vēzi? gigalaugh)
Cilvēki ir sabaidīti ar tām pārtikas piedevām (no kurām tikai daļa ir konservanti, jo ir taču skābuma regulatori, pārtikas krāsvielas u.c.). Veselībai bīstamie E taču ir izņemti no aprites. Vienkārši šito pasākumu izdomāja vienkāršot, nerakstot uz etiķetes sīki un smalki tādus garus vārdus kā citronskābe u.c., bet lietot starptautiskus apzīmējumus E.

A Annija2004 14.10.2023

klau
ne visi E ir ne tik draudzīgi, jo bieži vien šos te konservantus and all the bulshit lieto arī mazās devās, kā arī, ja šo produktu lietosi vairumā un ilgtermiņā, tad salīdzinoši arī šīs kaitīgās vielas uzkrāsies un organisms būs bagātināts ar to

A Annija2004 14.10.2023

tādēļ neteiksim ka bīstamās, jeb arī kaitīgās vielas nelieto un nepievieno produktiem, jo tā nebūt nav. jau pasen biju Erasmus projektā, kur puisis kas strādā un macās par lauksaimnieku, teica, ka arī šie eko un visi dabīgie produkti VAR būt audzēti ar daudz spēcīgāku un kaitīgāku ķīmiju neko parastajos augļos un dārzeņos, produktos , kas nopērkami veikalos bez eko vai bio uzlīmīti. Mēs nevaram ticēt visam kā tas izskatās un ko mums garantē, pirmkārt, ja vēlamies tiešām zināt vai tas ir dabīgs produkts un mums veselīgs un draudzīgs, par to ir jāpārliecinās savādāk un otrkārt vislabākais veids ir audzēt pašam vai pirkt no zināmiem audzētājiem, kur tu zini kā audzē un arī kas audzē. nebūsim mulkisi un neticēsim visam kas mūs salīdzinoši māna. viss ir energija asshee

G Gervaijs 26.06.2009

Ekoprodukti-eto reklamnaja nakolka. paru let nazad bil v Suomi, tam u nih est' produkti s ekobrendom, u nas v latvii-razvod. Inportnie produkti-tozhe fake sdelanij v litve i u nas. dazhe kartoshka zakupaetsja v belarusi!

I Iveta 30.07.2009

Veikala pārdevēja smird. .. Iesaku biežāk iet dušā! Frizieris sūta viņai sveicienus (sen nav manīta)!

I Iveta 31.07.2009

varbūt visi nesaindējās, bet gan jau kādu infekciju dabūja. par velti jau sūdzību neliks. veikalnieki jau tā kā tā domās tikai par savu labumu...

I indra 05.08.2009

dabīgi produkti aug tikai manas omes dārzā... neesmu dumiķe, ka ticēšu svešiem cilvēkiem uz vārda...zinam mēs tādus eko cilvēkus :-D :-D

J Jānis 07.08.2009

Tu varbūt rokas nenomazgāji, pirms sāki gatavot?!

B balvis 09.08.2009

oi, nu nezinu gan pa produktiem, nenopirku, jo man tā viena no pārdevjam ar melniem matiem gan jokaina likās, tā skatās it kā es viņai tūlīt mestos virsū...nepatika man tā attieksme pret pircēju vispār..

A Astra 13.08.2009

Dodu priekšroku veikalam BIOTĒKA, jo tur vismaz DOD garantiju, ka naudu nemetu vē'jā. Arī apkalpošana laipna. Tāpēc es uz šo te Barona ielā neeju, jo neviens jau viņis nezin, kas par tipiem tur tirgojas.

A Astra 16.08.2009

Ar šito eko-tirgu ir tā riskanti. Es arī esmu atgriezies pie eko-tirgus. Galvenokārt iepērkos tirgū, kur pērku dārzeņus.
Protams, labāk jau iepirkt visu no zināmiem ļaudīm.
Jo Latvijā jau lielākā daļa zemnieku tāpat audzē, izmantojot visādas ķimikālijas, tā ka NEKĀDS EKO nesanāk.

S Sandra 17.08.2009

Vienīgais bizness, kas šajā laikā zeļ un zied, tad tie ir eko veikali.Ar tiem eko veikaliem vajag tā uzmanīgi it kā skaitās ražots Latvijā, bet audzēts ne mūsu zemē.Tā es esmu dzirdējusi pa garšīgām Rubeņu vistiņām.Kūpina te pat Latvijā, bet pašas vistas ir ievestas.Kam tad lai tic?Paldies Dievam ka man pašai ir dārzs un saviem bērniem es dodu pašu audzētus dārzeņus.Neapskaužu tos kuri to visu dabū pirkt veikaliņos...

I Inga 19.08.2009

Hipoalerģisko kosmētiku var nopirkt aptiekā, piemēram es uzticos pārbaudītiem produktiem no Vichy, ko iegādājos aptiekā, nevis eju uz kkādu eko-veikalu pēc nevienam nezināmas kosmētikas.

K kaimiņš 21.08.2009

Tad nevajag iepirkties nezināmos veikalos!

Es principā laika trūkuma dēļ nestaigāju pa veikaliem, dārzeņus u.c. pasūtu i-veikalā.
Meklēju šo to par šo veikalu netā, bet absolūti nekā nav.
Šitam ūķim ir nabadzīgs direktors vai dumjš nepraša, ka nejēdz mani kā klientu pievilināt.

šim veikalam nav pat mājas lapas! 21. gs. taču, bet dzīvo kā Čukotkā.

A Astra 26.08.2009

Es kaut kā pie sienas neredzēju atļauju un sertifikātu trigot. Bet saindējies vēl neesmu.

Z Zane 02.09.2009

Ja gadās būt centrāltirgū, tad labāk iesaku sameklēt zemniekus, kuri pārdod dāzreņus no mašīnām. Reti, bet var uztrāpīt.

K karnitīns 08.09.2009

Tas, ka šiet ir krāpnieki man jau sen ir skaidrs. Likumu viņi neievēro! Nevajag tādos veikalos kā ''Dabīgi Produkti '' savu kāju spert un tad nebūs te jāsūdzas. Ak jel, cik cilvēki 21. gs. ir lētticīgi!

K kaimiņš 14.09.2009

Slikts serviss. Direktorei, acīmredzams, ir visnotaļ lielas problēmas ar laipnu un kompetentu pārdevēju atlasi. Tā vien izskatās, ka apkopēja stāv pie letes, jo slinkums pat paskaidrot produkta izcelsmi.

K karnitīns 19.09.2009

visa tā produkcija ir no ārzemēm, tāpēc šitās muļķības un eko vai bio slavināšanu ir smieklīgas.
zinu, man paziņa pati stāstīja kā viņi no Polijas vai leišiem iepērk dārzeņus par kapeikām un te ar uzcenojumu pārdod kā eko. Cilvēki, diemžēl, tic pārdevējiem un ver vaļā maku un tērē savu grūti sūri pelnīto naudu par to, kas nav tā vērts.

L lacplesis 28.10.2009

Tikai zinātnieks var pierādīt, ka tas ir EKO, bet tas maksā lielu naudu, kuras veikala īpašniekam nav :-))

tikmēr apdalītā tautas masa tic veikalniekam. huh, jāsmejas

J jana 10.12.2009

arprac kads negativisms ir pec jusu raxtita var padomat ka latvijas iedzivotaji ir neizglitoti, arzemes ir tie pashi veikali kas latvija un tie cilveki ir pateicigi ka tadi veikali vispar ir. BET Latvijas iedzivotajiem tik kautko ieviest arprac cilveki domajat ko raxtat

G garlic 19.10.2010

Tā ar tām uzzīmētām un izbolītām acīm, kas klientam pat neuzsmaidīs ir Ilze Ezergaile