www.sudzibas.lv Narvesen Bezpriģels Narvesenā

Narvesen - Bezpriģels Narvesenā

Braucot trešdienas rītā uz Talsu pusi nodomāju iegriesties Neste degvielas uzpildes stacijā un ieiet Narvesen veikalā nopirkt Latvijas Reklāmu un brokastīs eksta vistas Top maizi un kafiju, bet liels bija man pārsteigums, ka veikalā NAV pieejams avīze(Latvijas Reklāmai) kurai tur būtu jābūt jo cik zinu tad iznāk pirmdienā, bet esot beigušās un nebūšot arī, nākamais pārsteigums, ka NAV Top maize un būšot tikai piektdien(tjipa pienāciet pēc pāris dienām tad būs) un visbeidzot liels bija pārsteigums, ka NAV arī kafija... pilns komplekts trešdienas rītā un lieki laikam piebilst, ka pārdevējai Narvesenā tas šķita pilnīgi normāli un pašsaprotami, ka viņiem nedēļas vidū nekā NAV!!!Nekad vēl tā nebiju vīlusies Narvesen veikalā.Iesaku šim veikalam nomainīt vadību ja jau nespēj pasūtīt visu nepieciešamo un tā jau grūtajos laikos pazaudēs vēl tos pašus klientus kuri bija iecienījuši šo veikalu...

K

T tāpat vien 13.05.2009

Ak jel, pasaules gals! :D Tāds bezpirģels, ka maz neliekas :D :D :D
Par avīzi un kafiju runājot - ja nu gadījumā tu to nezināji, tad tās ir tādas lietas, ko piegādā izplatītājs. Izplatītājs neatved un Narvesen vainīgs? Tu vispār padomāji par to?
Kas attiecas uz pārtikas precēm, tās nevar savest gadam uz priekšu! Ja gadījumā nezināji, tās mēdz bojāties! Jā jā! Varbūt iepriekšējā dienā neģēļu teroristu banda uzklupa šim Narvesenam un aprija visas topmaizes? :D
Vopšem... Liela brēka ne par ko. Nevajag tā stresot par sīkumiem un būs labi! ;)

E elina 14.05.2009

Es arī ierēcu:D
Autorīt - atslābsti, viss ir čiki piki. Tā ir TIKAI avīze, maize un kafija. Viss taču ir kārtībā! :)

. ....kl 14.05.2009

tik pat labi sviestmaizi un kafiju termosā varēji paņemt no mājām.

N neitraalaa 14.05.2009

Varēji iebraukt pa ceļam Talsu Statoil, tad nebūtu tik ļoti jāviļas ;)

K Kristaps 14.05.2009

Te jau neiet jau runa par piegādātājiem un par to, ka cilvēkam vajadzētu lai piegādā preci gadu uz priekšu, bet gan par to, ka veikala vadītāja nejēdz organizēti strādāt, bet cenas nav no tām mazākajām NARVESEN tīklā un vajadzētu padomāt par to, ka ja prece ir piedāvājumā tad viņai tur ir jābūt, bet nevis pienāciet pēc pāris dienām un tām pašām atjaunošanas kartēm(Okarte, ZZ, Amigo) viņi neaizmirst pielikt savus 0.10sant., bet avīzes, maizītes un kafiju neprot pasūtīt pietiekamā daudzumā... cilvēks jau neprasa to visu brīvdienās jeb svētku dienās kad preci nepiegādā, bet gan nedēļas vidū kad visam būtu jābūt... ta jau jums šķitīs normāli ja ieiesiet tukšā veikalā un nekas no tā ko vēlēsieties nebūs pieejams? :) Tie laiki ir beigušies kad kautko gribēji varēji dabūt tikai uz taloniem :)

Z Zigis 14.05.2009

Es arī Tevi pilnīgi saprotu jo tas tiešām nav normāli ja veikalā nav tas kam tur būtu jābūt. Kaut šoreiz kautkas konkrēts, nākamreiz kas cits un starpcitu tas Nestes NARVESEN Kauguros ir populārs ar to, ka tur nekad nekas nav(cik esmu tur bijis tāds patukš un vairs tur neiegriezīšos), vajadzētu padomāt par vadības nomaiņu un attieksmi pret klientiem-tā arī ir vājprātā pretīga tur lai gan cilvēki nemaz tik daudz neiegriežas!!!Ta jau tiešām labāk iebraukt Statoilā...tur noteikti nebūs jāviļas un varēsi arī nopirkt kāroto kafiju rīta agrumā jeb kautko uzkost.

S santa 25.06.2009

Es nemaz nezināju.ka kāds "Narvesen" veikalā pērk arī pārtikas produktus... tas ir žurnālu un avīžu veikals lielākoties.un pēc pārtikas tur tiešām nemaz nav vērts tur iet, jo tur viss ir par 10 santīmiem un 20 santīmiem dārgāks. tāpēc es domāju, ka iepirkt tur pārtiku vispār ir neprāts.bet katram laikam ir sava gaume un vēlēšanās.katrā ziņā es tur pārtiku nekad nepērku..

ps:un žurnāli, ne viņiem vienmēr visi ir.tā nu tas ir..

P Piekrītu 25.06.2009

Agrāk strādāju Narvesen, runājot par Topmaizēm viņas mierīgi var beigties, ja tu pasūti, piemēram, 2iepakojumus un gadās, ka izpērk visu un gadās, ka neizpērk. Labāk pasūtī tā lai pietrūkst nevis pasūtī tik daudz, lai norakstītu kaudzi, jo kā zināms to atvelk no algām, ja neiekļaujies procentā. Par presi- Sia " Preses Serviss" pac nosaka piegādājamo apjomu vadoties pēc pārdošanas apjoma, tapēc ja atved 4avīzes un viņas izpēr nedz pārdevējs, nedz vadītājs tur nekā nevar darīt. Gadījās, ka vienu mēnesi žurnāli visi kas ir atvesti tiek arī aizvesti, bet citreiz jau pirmajā dienā izķer un nedēļu viņi nav.

P pufa 25.06.2009

A pati pārdevēja bija?

P Piekrītu 25.06.2009

Pilnīgi piekrītu! Visi pukst, ka tiek smērēta veca prece, bet loģiski padomājot, ja ir pasūtīts ļoti iels apjoms un nav iztirgots līdz realizācijas beigām, tad tā ir, tapēc priecājaties, kad jums saka ka preces nav nekā, kad iesmērē vecu!

P pufa 25.06.2009

num ja bija pārdevēja, tad nav ko saspringt, guli mierīga..., rīts gudrāks par vakaru. paskaties i-netā receptes gālmaizēm un kafijai, uz priekšu taisi pati. Pašas taisīts- kas var būt labāks un gardāks...

E Eseseseseseseseses 31.08.2009

sii tiesaam ir bezjeedziiga, padumja suudziiba, rakstiitaajai laikam dariit nav ko..

A Andris 19.06.2010

Jā, bet tur strādā viena ļoti skaista pārdevēja, kura man patīk. Viņa man novēlēja šodien labi pirtoties pirtī. Man gandrīz gribējās viņu arī uzaicināt, bet pietrūka drosmes...

Z Zinu 01.07.2010

Dievkociņš ir tas pats Piepēns

L Līna 31.07.2011

domāju, kkas interesants būs a te... fi...