Selecta

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Selecta - Sūdzības un atsauksmes

Selecta - Neadekvāts darbinieks

Neadekvāts darbinieks Firmas Selecta Sia darbinieks ar darba auto (valsts nr. ...-797) uzvedas neadekvāti un agresīvi, piedaloties ceļa satiksmē. 13.04.2018. Braslas ielā intensīvas satiksmes laikā apstājās ceļa vidū, apturot satiksmi, un, vicinot dűres, iet skaidrot savu viedokli. Ieteikums uzņēmuma vadībai rūpıgāk veikt personāla atlasi, jo darbinieki ir uzņēmuma seja.

Selecta - Kafijas tasīte par 2eur

Kafijas tasīte par 2eur Par 3 kafijas tasītem samaksāju 6eur nerēķinoties ar karti, lai gan cena norādīta 0,70 eur. Nesaprotu kāpēc netiek norādīts uz automāta, ka pērkot ar karti cena atšķiras. Kā students ar ne pārāk lielu budžetu esmu sašutis par šādu situāciju. Kā atgūt naudu? Negribas lielas klapatas dēļ pāris eur, bet nu noteikti neesmu vienīgais un daudzi nemaz nepamana, ka samaksā tik daudz.

Selecta Matīss N. - Kāpšana

Kāpšana Uzņēmums pārdod nekvalitatīvus aparātus, iegādājos pirms vairākiem mēnešiem, vēlējos uzstādīt savā uzņēmumā, bet izrādijās, ka tas nav iespējams jo neatbilst eiropas standartiem, lai gan uzņēmuma pārstāvis Matīss dievojās, ka viss ir labi un pat piedāvāja ietaupīt pērkot aparātu bez čeka, tādējādi apejot savu uzņēmumu un valsts kasi. Atpakaļ nepieņem. Iesaku pameklēt citus kafijas automātu un vendig automātu pārdevējus.