www.sudzibas.lv Selecta Kafijas tasīte par 2eur

Selecta - Kafijas tasīte par 2eur

Par 3 kafijas tasītem samaksāju 6eur nerēķinoties ar karti, lai gan cena norādīta 0,70 eur. Nesaprotu kāpēc netiek norādīts uz automāta, ka pērkot ar karti cena atšķiras. Kā students ar ne pārāk lielu budžetu esmu sašutis par šādu situāciju. Kā atgūt naudu? Negribas lielas klapatas dēļ pāris eur, bet nu noteikti neesmu vienīgais un daudzi nemaz nepamana, ka samaksā tik daudz.

Atbilde no Selecta Support Pārstāvja atbilde 14.03.2017

Labdien,

Iegādājoties pirkumu ar karti, cenai ir jābūt tādai pašai kā veicot pirkumu skaidrā naudā. Lūdzu norādiet adresi, kurā veicāt pirkumu, kā arī datumu un laiku, kad šis pirkums ir veikts, lai varam pārbaudīt šo darījumu. Lūdzam arī pārbaudīt internetbankā, vai rezervētie 2 Eur nav jau atgriezti kontā.
Ja šī summa vēl joprojām rādās rezervēta , lūdzam rakstīt uz epastu - [email protected], pievienojot ekrānšāviņu no internetbankas, lai varam nepareizi rezevēto naudu atgriezt Jums atpakaļ !

Atvainojamies par sagādātajām neērtībam !

Selecta