Rito.lv

Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Rito.lv - Sūdzības un atsauksmes

Rito.lv - slikta apkalpošana

slikta apkalpošana Zema apkalpošanas kultūra,varētu pat teikt rupja.Pārdevējas nav ieinterisētas tirgot preci ,darba kārtībā ietilpst pārunāt privātas lietas nevis apkalpot klientus.Tas gan nebūtu viss,garāku kritiku ietaupīšu. Diemžēl ļoti skumja pieredze ,sen nebiju apmeklejis veikalu un biju nolēmis iegādāties dāvanas ,bet pēc šīs pieredzes visticamāk šo filiāli neapmeklēšu.Darba devējam ieteiktu papētīt pārdevēju darba kvalitāti un novērtēt godprātību.

Ag Agils 18.12.2018
Komentāri 0 Tirdzniecība

Rito.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Rito veikals nemitīgi bombardē ar savu reklāmu. 4 reizes esmu zvanījusi un rakstījusi, ka nevēlos uz telefonu neko vairs saņemt, nekas nenotiek, tāpat sms tiek sūtītas, pie tam tas notiek arī naktīs - ap vieniem naktī, četriem naktī. Kur atrast kādu saprātīgu Rito darbinieku, kurš būtu spējīgs izņemt manu tel.nr.no kopējās listes? Šajā veikalā noteikti vairs neko nepirkšu.

Do Donatella 30.11.2017
Komentāri 2 Veikali

rito - Bojājums

Bojājums Tao plus wok panna 28cm, Ken Hom Pirkta RITO veikalā, ALFA Pēc dažu nedēļu lietošanas parādījās mazas apaļas pumpas pārklājumā, kas sāka iet nost. Tajās vietas parādās rūsa! Tā kā to mazo čeku pazaudēju - pannu nepieņēma un teica, lai pats sazinos ar ražotāju un tiekot galā. Es uzskatu ka viņi nedrīkst tirgot šādu produkciju - acīmredzot šī ir kaut kāda izbrāķētā pannu partija vai kā tamlīdzīgi, kurai pārklājums ir uzlikts pavirši un uz rūsējoša metāla!!! Plus pārdevēja visu vainu mēģina...

Ja Janeks 26.06.2016
Komentāri 6 Pārdevēji

rito - darbi

darbi panjem avansu un pazuud, un darbus nedara