www.sudzibas.lv Rito.lv Slikts serviss.

Rito.lv - Slikts serviss.

Vakardien Tallinā Rito veikalā iegādājos pilnu trauku komplektu 425,30 eur vērtībā.
Atbraucot mājās secināju, ka trauku komplekts lāga neiderās virtuves kopējā dizainā un nemaz visu neiezpakojot nolēmu nākamā dienā braukt uz veikalu un apmainīt preci pret citu komplektu (uz kuru arī jau biju skatījusies, un svārsījos kuru ņemt, kuru neņemt, vienvārdu sakot nošāvu greizi ar izvēli: () .

Šodien ierodoties veikalā par lielu pārseigumu, pārdevēja man ar bezrūpīgu attieksmi atbild, ka ja nav defekti tad neko nemainīšot! Tas nav viņu pienākums mainīt preci, es pati biju veiaklā un redzēju ko pirku. Viss.

Nemūžam neesmu saskārusies ar tik briesmīgu attieksmi pret kientiem, un arī nebiju iedomājusies ka pēc likuma es nevaru mainīt preci! 24h stundu ietvaros. Parasti tās ir 7/14 dienas, kad jebkuru preci var apmainīt.

Izrunājos ar pārdevēju, izskaidroju, ka man nevajag naudu - tikai apmainīt preci pret citas kolekcijas traukiem. Summai bija 9 eur atširība, par ko teicu ka es paņemšu jebko pa virsu, lai veikalam nav 'zaudējumi'.
Pārdevēja ņēma un zvanīja veikala vadītājai / direktorei un atbilde bija tāda pati kā pirms tam. Nē, nemainīsim!

Es patiešām nesaprotu, kapēc tik slikta attieksme pret klientiem, vienmēr ir licies ka rito is prestižš un labs veikals.

Esmu ļoti vīlusies un dusmīga, par šo visu situāciju. Trauki vēljoprojāv stāv iepakoti un es ļoti ceru ka šo situāciju izdosies atrisnāt un es varēšu vienkārsi traukus apmainīt.

Paldies,

17.06.2021

G Gulbenietis 17.06.2021

Ja nu jaunais trauku komplekts nesaskanētu ar Jūsu tualetes poda krāsu, ko tad? Atkal mainītu?

A AiK 18.06.2021

Kur tāds likums ir par tām izdomatajām 24h vai 7/14d?Atradīsiet lūdzu? :D :D :D

Good Intentions 18.06.2021

Kam negadās, bet ņemot par tādu summu, jau nu vaidzētu nenošaut greizi:). Zaudējumi būs jebkurā gadijumā, jo trauku komplektu vairs nevarēs pārdot, kā jaunu:).

A AnitaB 18.06.2021

Paldies par iedvesmojošiem komentāriem!
Viss nokārtots.

Ps. Par 24h 7/14 dienam tam tika minēts ka komentārs kontekstam.
Lielāka daļa veikalu tā ir laba klientu servisa prakse pieņemt nelietotu preci apmaiņai. Bet ka jau oriģinālajā ieraksta minēju tas nav noteiks ar likumu.
No dramas.