Sony Center

Dižtehnika SIA
Adrese: Brīvības iela 40
Rīga
Latvia - LV-1050
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67280979
Informācija: Juridiskā adrese
Šampētera iela 73 - 1,
Rīga, LV-1046

Sony Europe Limited filiāle Latvia
Dzelzavas iela 120g,
Rīga, LV-1021

Sony Center Veikals,
Cietokšņa iela 60,
Daugavpils, LV-5401
Darba laiks: 10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
11:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Sony Center - Sūdzības un atsauksmes

Sony Center - Bojāta iekārta

Bojāta iekārta Uzņēmums tirgo nekvalitatīvu preci. Iegādājos iekārtu šajā veikalā un pēc vienas dienas tā sabojājās. Iegādāto preci aizvedu tirgotajam atpakaļ. Vienīgo kā risinājumu-pārdevējs-man piedāvāja remontu par garantiju, kaut gan bija pagājušas divas dienas pēc pirkuma. Nerunāsim par 14 dienām. Vai tā it normāla prece kas pēc dienas jau sabojājas un jāremontē? Pievienoju foto kur redzama situācija. Pirkums 24.11.18 atdots uz remontu 26.11.18. Neiesaku iegādāties preces šai veikalā.

Sony Center - Nekvalitatīvs produkts, zems serviss, briesmīga klientu servisa centra attieksme!

Nekvalitatīvs produkts, zems serviss, briesmīga klientu servisa centra attieksme! Turpmāk, priekš manis, vārds "Sony" būs lamu vārds un savā dzīvē vairs nevienu šo sū. U nepirkšu! ??? Sony serviss ir zema līmeņa un klientu servisa attieksme prasta, neieinteresēta un neprofesionāla, lai neteiktu - zema! ??? Nevienam neiesaku, neieteikšu izvēlēties šo Sony / sū. U! Sony TV 65xd9305 nostrādāja apaļus divus (2) mēnešus un nosprāga! Servisā zināja teikt, ka "mātes plate" noviebusies! Nepaiešot ne mēnesis, kā tas tikšot sataisīts! Pirms tam desmit (10) gadus nostrādāja Samsung...

Sony Cic - Slikts serviss

Slikts serviss Sony centrā nopirku Sony fotoaparātu, kuram vēlējos iegādāties papildus aplikāciju Timelapse. Ieteica uzrakstīt pircēju informācijas centram sony cic - [slēpt]@sony.lv. Rakstīju divas reizes, taču līdz tādam līmenim, lai vismaz man atbildētu, viņi nenolaidās!:) tā kā teikt - slikts serviss, nav pareizi! Servisa nav!

E Edvins Vaijo 07.06.2016
Komentāri 1 Foto

SONY veikals - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Оказывается эта шарашкина контора только на вебсайте официальный дилер SONY, как только доходит до ремонта телефона,купленного заграницей с гарантией на 2 года,то говорят,что они магазин и что,если бы купил у них телефон, то они бы его взяли, но, так как он за границей куплен,то отслылают в MTTC на ремонт. Получается,что на центральном рынке могу купить телефон и не париться этими понтами с накрутками у ." официального дилера",которые даже клиентам помочь не может. Работники тупые с выученными...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes