www.sudzibas.lv Sony Center Bojāta iekārta

Sony Center - Bojāta iekārta

Uzņēmums tirgo nekvalitatīvu preci. Iegādājos iekārtu šajā veikalā un pēc vienas dienas tā sabojājās. Iegādāto preci aizvedu tirgotajam atpakaļ. Vienīgo kā risinājumu-pārdevējs-man piedāvāja remontu par garantiju, kaut gan bija pagājušas divas dienas pēc pirkuma. Nerunāsim par 14 dienām. Vai tā it normāla prece kas pēc dienas jau sabojājas un jāremontē? Pievienoju foto kur redzama situācija. Pirkums 24.11.18 atdots uz remontu 26.11.18. Neiesaku iegādāties preces šai veikalā.

04.12.2018

K Kristaps Aldiņš 02.01.2019

Labdien, Edgar!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Reti, bet diemžēl gadās, ka tehnika iziet no ierindas īsi pēc tam kad tā ir iegādāta. Šādus gadījumus nevar paredzēt ne rūpnīcā, ne veikalā. Tieši tāpēc visām precēm ir divu gadu garantija, kad šādus defektus novērš bezmaksas.
Paldies par atsauksmi - mēs noteikti ņemsim to vērā, lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti.

Patiesā cieņā,
Sony Center komanda