Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Vp market "saulīte"Deglava 160a -

Pircēji UZMANIETIES!!!! Pārbaudiet čeku neatejot no kases! 12. martā plkst.11,03. čeka nummurs 37963, kasiere Natalja Jegorova( kase 3) nekaunīgi , izmantojot to, ka ir garš produktu saraksts čekā, izmanījās nopirktās cigaretes Vall streetSilver, iečekot divas reizes, vispirms kaut kur čeka sākumā, pēc tam beigās. VIŅI IR ZAGĻI UN APZOG MŪS. PRETĪGI UN NETĪRI!!!!!!!!!

Modes Esence, Marijas 25 -

Savus blondines instinktus apmierinot, iegriezos ari saja veikala, lai kaut cik atsveidzinatu savu pavasara garderobi. Un diemzel lai cik ari pievilcigs produktu klasts nebutu, mani satrieca pardevejas attieksme, izskatijas varbut ari pec veikala vaditajas, jo man jau liekas, ka tads siks, mazs pardevejish nevaretu atlauties uzdot tadus jautajumus. Musu dialogs sakas ar vinas jautajumu "Vai jus te ko meklejat?" Ja, nu nebiju tai pasa labakaja noskanojuma parverst to par joku, un tapec ieteiktu...

Nelda -

Vienkārši UŽASSSS!!!!! Tā ir parodija nevis veikals!!! Kasieres un viņu aprīkojums ir kaut kas unikāls! Vispār visas iekārtas ir kā no atmodas laikiem! Neviena pārdevēja nerubī citu valodu izņemot krievu. Apkalpošana ir zem jeb kādas kritikas! Pāri kūciņu nodaļai skrien žurka, desas regulāri tiek apmazgātas ar vecu lupatu utt. un tā joprojām. Ja ejat uz šo veikalu - rēķinaties vismaz ar pusstundu stāvēšanu rindā + vēl kādas 10 minūtes, ja gadījumā jums pa priekšu 'iespiedīsies' kāda no pārdevējām - tā teikt, iepirkties... :)

Stylebeat -

klienti,ljudi-voobwe strannie,sami ne zanajut cego xotjat,esli poloxoe nastroenie,to srivajutsja na pradavcev,no pojmite mi ne psixologi i esli za ne malenjkij rabocijdenj pridet xotja bi 10 takix klientov,to sil uze ne xvataet...a inogda daze uze nastroenno prixodjat i trepjat nervi,pitajutsja iz prodavcev sdelatj glupix i voobwe ne znajuwix zakonov...no milie klienti-vse MI znaem prava potrebitelja i sootvetstvenno nashi!!!! Estj konecno i ponjatlevie klienti-im mi radi,i nastroenie mogut podnjatj daze!!! P.S.otnositesj s ponimaniek k prodovcam!!!

Eastcon -

Eastcon klientu balle bija kaut kas pretiigs. es saparastu ja taa klientiem tiktu piedaavaata bez maksas.tur bija taa, ka pat nebija meeteli kur pakaart.loterija bija kaut kas briesmiigs. negodiiga pret apmekleetaajiem. darbinieki nezinaaja, kaa vispaar loterija norisees.labi sagjeerbushies cilveeki straumeem pluuda prom.sviests.man nav bijushas probleemas ar pashu eastcon tehniku - tas ir jaapiebilst, bet shis pasaakums liks man paardomaat vai veel kaadreiz kaut ko no vinjiem pirkt. juto...

Tronis jewellery -

Magazin nahoditsja v Spice,mne kupili muz podarok na 8 marta,sergi v viwe upomjanutom magazine,pri polucenii podarka ja obnaruzila sto osna sejozka slomana, 30 minuti posle pokupki ja vernulas v magazin,ja poprasila li bo pomenjat libo otdat dengi,mne predlazili sdelat remont, ja u devilas ja sergi daze ne razu ne odela kakoj remont,osmotrev ih tovar menja nicevo ne ustroilo ja poprasila vernut dengi,na sto mne otvetili DENGI NE VERNUT,i skazali sto atpravjat na ekspertizu vopwe ja prenesla NEZOLOTO,i moj muz ih smolamal,takoe hamskoe opsluzivanie ne v dewovim magazine prosto uzas!!!!!

Saulīte -

Ljudi!Netu huze magazina v rige 4em "Saulite".Prostoj primer:v kakoj bi magazin ja ne zashel,prosto kupitj pa4ku sigaret,postojanno nuzno otstojatj,obaldennuju o4eredj.Postojanno rabotaej odin,nu max.2 kassira.Hotja magazin oborudovan dostato4nim kolli4estvom kass,4tobi izbezatj o4eredej.Osobenno eto besit,v utrennee vremja,kogda speshish na rabotu!

VP Market -

Vse magazini vhodjashie v set` VP Market - imejut bezobraznij obsluzhivajushij personal! Hamstvo i grubost` vam vsegda budet obespechena.!Takoe oshushenije, 4to mi vhodim ne v Evropu a v Sovetskij Sojuz.!

Nelda -

Nekad neiepirksos sajos veikalos, jo apkalposana arpus jebkuras kritikas. Es sauakstejusies ar iesnam un klepu iegriezos saja veikala, giezos pie pardevejas ar jautajumu, kads ir svars katra safasetaja pacina. Es nesapratu un parjautaju, ka rezultata no pardevejas dzirdeju: Esi piedzerusies izej ara paelpo svaigu gaisu. Kas mani loti nosekoje, uz manu jautajumu izsaukt mainas vecako, es sanemu atbildi: Tu ko iedomajies esi latviete un runa latviski vari darit ko gribi. Tulit izsauksu apsargu un...

E Egita 07.03.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

TOPO Centrs -

Nu ko juus briinaaties? Izlasiet shitajaa linkaa, tur lejasdaljaa...http://www.worldsecondhand.com/Talk/ViewDetail.asp?ID=1

Saulīte -

Mana mamma veikalā Saulīte Imantā, Jūrmalas gatvē, par pirkumu gribēja norēķināties ar jubilejas 2 latu monētu. Kasiere atteicās to pieņmet, tas esot vecākā kasiera rīkojums. Mamma uzstāja, lai pieņem naudu vai pasauc vecāko kasieru. Tas minūtes 10 nebija sazvanāms. Pienāca apsargs un uzstājīgi pieprasīja atstāt veikala telpas, piedraudēja izlikt mammu ar varu.

A anna 07.03.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

Boheme, Merkela iela *SIA MARGARETA-N* -

Boheme veikala Merkela iela blakus Gerkenam jau kuro reizi nelaipni apkalpo pirceejus. Vairaak es tur neieshu, cereeju, ka tikai uz taadu iignju vienreiz uztraapiijos, bet atkaartoti.Es pat tukshi neskatiijos prechu plauiktos(kas pienjemsim, vareetu kaadu izbesiit), bet zinaaju, ko man vajag, panjeemu,

Salons "Ziedu deja" -

Ziedu salons "Ziedu deja",Kr.Valdemāra iela 47.Jau kuro reizi iesmērē vecus ziedus un pie tam pārdeveja blefo,ka svaigi ziedi un stāvēs ilgi.Nepaspēj pat ielikt ūdenī ka jau galvas uz leju un lapas sakalst,kā būtu kādā ķīmijā turēti.

euroshop -

NU ja - tagad, kad pats esmu iegrābies - atrodu arī citus līdzīgus viedokļus...Laikam jau pats kretīniskākais interneta veikals, kāds Latvijā ir. Esmu iepircies vairākos. Pagaidām problēmu nav bijis - viss notiek kā sarunāts...tikai ne ar euroshop. Kamēr nauda nav iemaksāta - visi tik laipni - kā samaksā - gaidi nedēļām savu preci. Visu laiku kaut ko sola, bet nepilda. Atklāti sakot gribētos pāris euroshopa tā sauktajiem "menedžeriem" kārtīgi pa purnu sadot. Esiet gudrāki par mani - NEKAD NELIETOJIET EUROSHOP!!!

Nelda -

VSJO STO PISUT PRO NELDU PLOHOVO ETO NAGLAJA LOZ. NELDA SAMAJA LUCSAJA SETJ MAGAZINOV KOTORUJU ZNAJU. TAM VSEGDA VEZLIVIJE OHRANNIKI I PERSONAL.

TOPO Centrs -

"TOPO centrs + ātra, spec, patīkama apkalpošana + kvalitatīva prece = IEBĀZ VISU PAKAĻĀ"

Jureks -

Nelza davatj razreshenie na otkritie kazino ,,FENIKS,, na ulice Spikeru,naprotiv nahodastsa 2 SHKOLI,gde uchatsa DETI!!!!!!!!!!!!

Rigas Apavi LTD - Trendexpress -

Narod,ne pokupajte obuvj v magazinax WALKING!!!Ka4estvo -- samoe otstojnoe,boljwe polovini obuvi ne proderzitsja boljwe mesjaca -- razvalitsja.U odnoj modeli muzskix botinok voobs4e PLESENJ vnutri.4estno,ja ne znaju gde i kak ix nado bilo xranitj,4tobi obuvj pokrilasj plesenju!!!! Da i privozjat ejo toze veselo.To4nee veselo zapakovannuju.Ja ne znaju,mozet oni na latvujsko-estonskoj granice vse 4erez pressi progonjajut,no to, KAK ona zapakovanna,ostavljaet zlatj lu4wego.Polovina obuvi voobs4e...

T Market - Nevajag „nolikt” kasieres

Nu nevajag jau kasieres ta nolikt Lielie kritiki- aizejiet un pasi pastradajiet. 14 stundas diena ka minimums vinam ilgst darbadiena. Pie tam ieksejas kartibas noteikumi ir drakoniski. Bet kopuma ta ir pedeja vieta uz pasaules kur var iet stradat, jo vadiba vienmer atradis par ko novilkt no algas un tu staigasi ar paris grasiem kabata.

Saulīte Duntes ielā -

Katru dienu tur ir rindas līdz pus veikalam.es saprotu, ka nav cilvēku, kas strādā, bet ja galvenā kasiere stāv un runājas ar paziņām blakus lielajām rindām...un ne vienu reizi vien...