www.neostore.lv - necieņa

Nevienam neieteiktu izmantot interneta veikalu www.neostore.lv . Iesākumam varu teikt, ka internetā izvietotā informācija par preču pieejamību un cenām ir blefs. Varbūt tas ir domāts kā marketinga triks, lai ievilinātu potenciālos pircējus - katrā gadījumā tas nedarbojas. Un visvairāk kaitina, ka sazvanītie cilvēki sola un sola tikai neko lietas labā nedara. Pa telefonu jānoklausās viens stāsts - pēctam uz e-pastu atnāk kautkas pavisam cits (ja vispār atnāk).

O

Z zin 12.04.2009

Piedzīvoju tādu pašu situāciju. Nedēļām ilgi solija, ka kurjers jau izbrauca, tad pa pastu nāca info, ka vēlāmas preces nav.

I in 22.04.2009

es tur pirku mobilo tel. Pasūtīju uz darba veitu, visu laicīgi piegādāja utt, bet labi, ka pārbaudīju vai ir īstais pirms kurjers bija prom. Sarkana tel vietā bija atnests melns. Nu neko, džeks dabūja skriet atpakaļ :D

J jonik 12.12.2009

Pasūtīju preci, kura atzimēta NoliktavāIR un dabuju nākamājā dienā. viss ir kārtībā.