Neostore - interneta veikals

Stulbs veikals 31.oktobrī pasūtīju kinozāli, nākamajā dienā man atbildēja, ka ar mani sazināsies menedžeris, to nesagaidot pati zvanīju pa norādītajiem telefoniem arī uz mobilo - ne uz vienu man neatbildēja ne no rīta, ne vakarā zvanot.Tad pati sūtīju vairākas vēstules ar lūgumu sazināties ar mani. 23.novembrī man atnāca rēķins, kas jāapmaksā, bet man nebija zināms ne vai ir prece noliktavā, ne kad viņu man piegādās- nekas.Līdz šim neesu saņēmusi ne vienu telefona zvanu no viņiem. Sazvanījos ar citu veikalu un man kinozāli atveda tajā pašā dienā!

D Dace 26.02.2006

Tieshi taada pati probleema man bija peerkot digitaalo fotoaparaatu neostore i-net veikalaa! Sazvaniities ar vinji nevar, jo kaa veelaak atklaajaas vinji darbus nerisina na telefonu! Nolamaajos ar vinjiem, jo kaadaa tad sakaraa vinji pie kontaktinformaacijas nummuru uz kuru nekad neatbild? Vaardu sakot nogaidiiju nedeelju un beigaas atteikusies no pasuutiijuma iegaadaajos veelamo preci citaa veikalaa!

E edzha 12.01.2007

Neostore interneta veikala labak nepasutiet preci, jo kad parskaita naudu par preci- ir jagaida nedelja, lai sanemtu preci!!! un neviens nezvana un neliekas ne zinas- ir tada sajuta, ka viniem viss vienalga!