Netshop.lv vai SIA "Tavs īpašums" - Neuzticams veikals

Pasūtiju precie šinī bodītē, no sākuma nogaidīju attiecīgo laiku (20 darba dienas), ko pārdevējs dievojās esam maksimāli ilgākais, tad nogaidīju vēl 2 mēnešus, pārdevējs atrunājās ka piegādātājs kavējās ar piegādi, bet tad kad bombardēju vai katru dienu ar telefona zvaniem un uzzināju ka preces ir atvestas, nācās gaidīt vismaz 2 nedēļas, lai beigās piegādātu manu pasūtījumu.
Silti iesaku, vismaz mēbeles šajā firmā neiegādāties un papildus varu ieteikt iegādājoties firmas ADAM mēbeles, neceriet ka būs pievienota izsmeļoša instrukcija, kā izrādijās t'ās ir konstruktors - saliec pats!

J

N [email protected] 10.04.2009

tada pasa situacija ! ! !

N neila 20.04.2009

Mums arī gadījās šāda situācija, veikali pārstāvji pieprasa priekšapmaksu un melo, ka kurjeram salūzusi mašīna, nākamajā dienā citas pasaciņas, nedēļu nogaidījām-ne preces, ne naudas!!! Sākam biedēt ar PTAC un policiju, tad pārskaitīja naudu atpakaļ.
Neiesaku vērsties šajā veikalā!

P pircējs 23.04.2009

tāda pati situācija -
samaksāju par datora komponetnti 6.04.2009.
Nav ne naudas, ne preces.
aizvedu Ingusu uz policiju, lai uzraksta paskaidrojumu utt...
tagad bombardēju ar zvaniem.
Vistrakākais, ka viņš ar savu sievu netaisās izbeikt čakarēt cilvēkuso

L Lienite 27.04.2009

Man jau gan liekas ka te ir savakusies veikalu ipasnieki un grib kaut ko nodirst!

A Aija 15.05.2009

Kādēļ www.netshop.lv norādītajais tālruņa numurs jau nedēļu ir slēgts?
Esmu pasūtījusi preci - jau 2 mēnešus ne preces, ne naudiņas.
Un sazvanīt šos vairs arī nevar. :(