www.sudzibas.lv Veikali Čipollino Atlaisti cilvēki par vissīkāko pārkāpumu

Veikali Čipollino - Atlaisti cilvēki par vissīkāko pārkāpumu

Tiek atlaisti no darba cilvēki par vissīkāko pārkāpumu, turklāt ar šantāžas palīdzību liek parakstīt vienošanos lai nav jāmaksā štatu samazināšanas kompensācija. Atstājot cilvēku pilnīgi bez iztikas līdzekļiem.

I

ī īpašniece 25.04.2009

Sniedziet tiesā, un vēl iesaku Bez tabu un Tautas balsi. ES VAIRS TUR NEIEPIRKŠOS...

D DiDī 25.04.2009

http://www.kotryna.lv/cipollino Lūk Sliktā darba devēja mājaslapa

P pufa 25.04.2009

Iesaku neiepirkties arī Alfas "City Bag" veikalā. Somas par neadekvāti augstu cenu- pilnīgs brāķis. veikala pusīpašnieks Maksims uzskata sevi par visas pasaules karali un dievu. Noliedz ekspertīzes slēdzienu un to, ka prece pirkta viņa veikalā, kad jāatmaksā somas atlikusī vērtība un izdevumi par ekspertīzi. bez tiesas nevienu taisnību nepierādīsi. ar tādiem "biznesmeņiem", ja gribi saglabāt savu veselību, labāk neielaisties- nepirkt neko viņu veikalos. tuvākā laikā paredzams stāvēt viņa veikalā un reklamēt viņa preci, parādot kā viņš pats labo savu preci- sabojājot lietu vēl vairāk, tā parādot savu attieksmi pret "muļķiem" klientiem.

A anna 17.11.2010

neiesaku cipollino veikala iepirkties tur katrs pircejs tiek aprunats