LV RU

Omes bode

Natural Green SIA
www.omesbode.lv
Adrese: Andrejostas iela 17
Rīga
Latvia - LV-1045
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 23205530
Darba laiks: 10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

27%
Sūdzības
13
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Omes bode - Sūdzības un atsauksmes

Omes bode - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju preci 14. Maijā. Uz e-pastiem neatbild. Zvanīju Sia "'natural Green" valdes priekšsēdētājai Balčūnai Signei, kura man vienu reizi atbildēja, un solīja nodot informāciju meitenēm, jo pati atrodas slimnīcā. Taču ar to viss arī beidzas. Uz e-pastiem neatbild, telefonu arī vairs neceļ. Preci, naudu vai kādu ziņu gaidu vēl šobrīd! Maira

Omes bode - Krāpšanas

Krāpšanas Preci neatsutija un naudu neatgrieza 37 eiro preci pasutiju pa pastu pardevejs solija preci pigadt 14 dienu laika bet jau gaidam no aprila menesa pardevejs nevelas kontakteties apsolija atgriezt naudu ta ari pazuda dokumenta numurs 27.38 izpildīšanas datums 12.04.2018 maksātājs saņēmēja nosaukums natural green sia saņēmēja konts lv56haba0551033608054 swedbank as summa 37.40 eur maksājuma mērķis pasūtījums m-349345-6355 pakalpojuma izmaksas 0.00 eur statuss izpildīts arhivārais numurs 2018041200895013

Omes bode - Krāpšana

Krāpšana Es arī š. G. 19. Jūnijā veicu pasūtījumu õmes bodē, bet vēl līdz pat šodienai - 23. Jūlijam ne čiku, ne grabu par manu pasūtījumu. Zagļu kantoris un krāpnieki varu pat pierādīt ar maksājuma kiti, ka viss nomaksāts. Ļaikam jāvēršas paterētāju kantorī.

Omes bode - Tā ir ļoti nepieļaujama rīcība attiecībā pret pircējiem, jo zūd jebkāda vēlme ar šādu organizāciju turpmāk sadarboties.

Tā ir ļoti nepieļaujama rīcība attiecībā pret pircējiem, jo zūd jebkāda vēlme ar šādu organizāciju turpmāk sadarboties. 29.jūnijā samaksāju par pasūtījumu NR. M-349345-68-16 , bet šodien, 20. jūlijā vēl neko neesmu saņēmusi. Esmu neskaitāmas reizes rakstījusi uz E-pastu, bet vēl līdz šim neviens nav uzskatījis par vajadzību atbildēt un paskaidrot, kāpēc es savu preci vēl neesmu saņēmusi . Dzintra Putniņa Liepājā, Brīvības ielā 13/15- 9 , LV-3401

AtrisinātaOmes bode - Krāpšanās

Krāpšanās Pasūtīju preci samaksāju naudu bet preci nepiegādā atrunājas tikai ar to ka preces nav noliktavā vismaz naudu atgrieztu atpakaļ No viņu puses tas ir cūciski un bezkaunīgi neticiet es esmu ļoti vīlusies no tādiem vairāk preci nepasūtīšu un neiesaku citiem

Omes bode - neesmu saņēmusi preci

neesmu saņēmusi preci Iemaksāju naudiņu par trim tievēšanas līdzekļiem ,tagad nav ne preces ne naudas,galvenais tas ka neatbil uz e-pastu kad rakstu un telefona numurs arī neatbild,rāda ka ir izslēgts vai ārpus zonas,diemžēl man naudiņa neaug kokos,un gribētu vai nu preci vai naudu atpakaļ

Omes bode - Krāpšana

Krāpšana Labdien veicu pasūtijum novājēšanas līdzekli pārskaitiju naudiņu atnāca informācija par to ka produkts iespējams pat atnāks ātrāk pagāja dienas rakstu pēkšņi programma nav atpazinusi manu maksājumu un ar mani sazināsies nu lūk rakstu jau kuro e-pasta vēstuli nekādas atbildes lūdzu lai apmaksā manu rēķinu atpakaļ nekādas reakcijas uzrakstiju vēl uz citu e-pasta adresi tad zvaniju diemžēl arī nevar sazvanīt,bet rezultātu nav skumji ka tas tā notiek un arī 8ero man no gaisa nekrīt.

Omes bode - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Gribu paziņot par internetveikalu, kurš uzdarbojas krāpnieciski. Tāds nosaukums "omes bode". Veicu pasūtījumu internetā 20.04;uz ko saņēmu zibenīgu pasūtījuma apstiprinājumu un tūlītēju rēķinu, kurš bija jāapmaksā noteiktā laika posmā. 21. Aprlī veicu rēķina apmaksu un līdz ar to gatavojos saņemt preci tieši tāpat, bet, te nu sākās vilšanās. Jo sekoja klusums. Ne vārda, kad tiks izsūtīts mans pasūtījums, kad saņemšu to. 9. Maijā uzrakstīju e pastu - uz kuru nesaņēmu atbildi vispār...

Omes bode - Nepiegādā preci, uz telefona zvaniem un e - vēstulēm neatbild.

Nepiegādā preci, uz telefona zvaniem un e - vēstulēm neatbild. Aprīlī pasūtīju spreju apetītes nomākšanai, 24 aprīlī veicu samaksu, preci gaidu vēl šobaltdien, uz e - vēstuli vienreiz atbildēja, ka būs 11 maijā, nu jau 22 maijs, ne ziņas ne miņas, ne prece, ne nauda, ne kāda atbilde? Nebiju gaidījusi, ka tā izcūko cilvēkus, vajadzēja sakumā palasīt info par šo kompāniju, nebūtu pasūtījusi... Vēl joprojām gaidu, varbūt godaprāts pamodīsies...

Omes bode - Krāpšana,nepiegādā preces!

Krāpšana,nepiegādā preces! Labdien. Gribu paziņot par kārtējo kantoreli, kurš uzdarbojas krāpnieciski. Tāds nosaukums "omes bode". Paziņa palūdza man pasūtīt pāris lietas šajā bodē, tā arī izdarīju-veicu pasūtījumu internetā uz ko saņēmu zibenīgu pasūtījuma apstiprinājumu un tūlītēju rēķinu, kurš bija jāapmaksā noteiktā laika posmā. Ko gan es veicu momentā un līdz ar to gatavojos saņemt preci tieši tāpat, bet, te nu sākās vilšanās. Jo sekoja klusums. Ne vārda, kad tiks izsūtīts mans pasūtījums, kad saņemšu to. Pagāja...

Omes bode - Slikta apkalpošana, bojātas un pasūtījumam neatbilstošas preces, krāpšanas pazīmes.

Slikta apkalpošana, bojātas un pasūtījumam neatbilstošas preces, krāpšanas pazīmes. 27.11.2017. internetā pasūtīju dažādas preces. Ļoti ātri saņēmu rēķinu, kuru nākamajā dienā apmaksāju. 13.12. paka vēl nav, uzrakstu evēstuli, kur saņēmu atbildi, ka būs šajā nedēļā. 20.12. nākamais epasts, uz kuru nav atbildes. 21.12. meitas neatlaidīgo zvanu(no dažādiem tel., jo divreiz no viena nr.neatbildēja) rezultātā 22.12. paku saņēmu,bet atverot to, sagaidīja jauns šoks. Nevarēju iedomāties, ka 25 dienas bija nepieciešamas, lai kaut ko tik pavirši sapakotu, proti plīstošas lieta...

AtrisinātaOmes bode - Krāpšana

Krāpšana 30. Septembrī veicu maksājumu Omes bodei par melnās ķimenes eļlu. Uz šo brīdi,7. Novembrī neesmu to saņēmusi. Uz manis rakstītajām e pasta vēstulēm (2 reizes) neviens neatbild.3 reizes zvanīju. Pirmo reizi man paskaidroja, ka prece taču netiekot piegādāta, ja neesot noliktavā, labi, esmu saprotoša, varu pagaidīt. Kad zvanīju jau oktobra 20 tajos datumos, sievietes balss atbildēja, ka patreiz nevarot runāt, jo atrodoties stacionārā, lai zvanot nākamajā dienā. Pēdējo reizi zvanīju 27. Oktobrī...

AtrisinātaOmes bode - Krāpšana

Krāpšana 15. augustā pasūtīju un apmaksāju preci. Piegādes informācijā teikts, ka prece tiks piegādāta 1-10 dienu laikā. Nu jau pagājušas 15 dienas, bet prece nav piegādāta. Nu jau esmu aizsūtījusi trīs ziņas (divas-veikala mājas lapā, bet vienu uz uzdoto e-pasta adresi). Esmu zvanījusi uz doto telefona numuru, bet tur atbild, ka šāds telefona numurs nepastāv. Samaksātā summa nav liela, taču es neuzskatu, ka man no savas nelielās algas kādam būtu jāatdāvina sava grūti nopelnītā nauda.

SubWay