www.sudzibas.lv Omes bode Krāpšanās

AtrisinātaOmes bode - Krāpšanās

Pasūtīju preci samaksāju naudu bet preci nepiegādā atrunājas tikai ar to ka preces nav noliktavā vismaz naudu atgrieztu atpakaļ No viņu puses tas ir cūciski un bezkaunīgi neticiet es esmu ļoti vīlusies no tādiem vairāk preci nepasūtīšu un neiesaku citiem

Sūdzība veiksmīgi atrisināta [email protected] 01.06.2018

Problēma tiks atrisināta solīja naudu atgriest

Kolta 01.06.2018

Kādam šis uzņēmums ir nodarījis pāri laikam!

M [email protected] 01.06.2018

Jā 32 eiro kokos neaug

Tievēšanas tabletes neatnāca?

M [email protected] 01.06.2018

kas kam prata tev varbut pasai tievesanas tabletes vajg

Noteikti nevajag!

M [email protected] 11.06.2018

Solit sola bet nepilda jau otrā nedēļa ne naudas ne preces ne atbildes no omes bodes

G GITA 13.06.2018

Pasūtīju preci 23.05.2018. Nu jau pagājušas vairāk kā 20 dienas, nekādas ziņas par pasūtījumu - būsm nebūs, kavējas ... Rēķins gan tika atsutīts uzreiz.
Pasūtījums M-349345-6673

M [email protected] 13.06.2018

Es jau samaksāju 12 .04 .2018 bet preces nav naudu arī negrib atgriezt 2 nedeļas baro ka pārskaitīs vēl pa šai dienai nav

I Inara Poriete 19.06.2018

Labdien,Gribu padalities ar savu pieredzi. Sis kantoris agrak saucas jasmine-jaunajam klientam pirmaja pasutijuma reize piegade bija atri ,otraja jau saka kaveties ,bet bija iespeja sazvanit.Nu un tad jau gaja visadi.Tad nomainija nosaukumu un vismaz man shema ta pati,tikai soreiz kad saku zvanit {pec garas rakstisanas} neviens neatbild un beigas vispar pazuda no kontaktiem.Gribetu sanemt savu naudu atpakal,ja nav preces.Bet...

I Inara Poriete 19.06.2018

Atvainojos pimirsu atzimet ka runa ir par omesbode.lv un mans pasutijums ar tasta izdevumiem sastada 27,20 un pasutijuma Nr-M349345-6466.

G Gita Freimane 18.07.2018

Sveiki! Kŗāpnieku bodīte...ņirgāšanās par cilvēkiem.Un cik tādu cilvēku nav iekrituši. Arī es esmu pasūtijusi preci no šīs bodītes 19. jūnijā, Arī naudiņa tika pārskaitīta 20.jūnijā uz doto rēķinu. Ļoti naski tika apstirinats pasūtijums, tikpat naski tika atsūtīts rēķins, nu jau ir 18. jūlijs, bet prece tā arī nav atsūtīta, kaut rakstīts prece tiek izsūtīta 5-10 dienu laikā. Var rakstīt uz e-pastu cik gribi,atbildes nav,var zvanīt cik vēlies. Bezkaunība no šīs bodītes.

J Janina Lazda 17.08.2018

Es arī esu apkrāpta no omes bodes, bet viņa ir pārdota-'/vesels no dabas / bet viņi turpina nelikties ne zinis, ko mums darīt, kā tas viss var notikt civilizētā valstī, ko tas dod ka mēs rakstam, ar šo jau neko neatrisināsim, varbūt ir kāds gudrais kas var ieteikt kā rīkoties.

E EV27 21.02.2019

Vesels no dabas ir cits veikals. Vispār cits SIA. ;)

G gita 06.08.2019

Brīdinu visus par interneta veikalu Vesels no dabas. Pasūtot preci varat saskarties ar to, ka to nesaņemsiet, jo uz e-pastiem neatbild un arī uz zvaniem nereaģē. Pēc lielām pūlēm sazināties atsūtīja preci, bet nepilnīgu pasūtījumu par kura neesamību vispār neinformēja!
Gribu lai visi zin sūtītāju Natural Green SIA
Jāņa Asara iela 15-67, Rīga
Signe Balčūna

S SIA VIN-E 06.12.2019

Labdien, Gita! Vai Jūs vispār zināt, ka Signe Balčūna ir mirusi? Ļoti nepieklājīgi nomelnot to, kurš sevi nevar aizstāvēt! Kauns!

G Galdnieka Dēls 06.12.2019

A ja nezina un nav nomelnošana, tad nav kauns?