Salmo

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Salmo - Sūdzības un atsauksmes

Salmo - Klientu apkalpošanas serviss 1/10

Klientu apkalpošanas serviss 1/10 Apkalpošanas serviss vienkārši fenomenāls. Acīmredzot, ja nenāc uz veikalu ar vismaz četruciparu budžetu, ko atstāt, uz tevi skatās kā uz pilnīgu bomzi. Nevienam absolūti neinteresē tavas problēmas un risinājumi netiek piedāvāti. Tik auksta un pretīga attieksme nav nekur citur redzēta. Pusteikumā cilvēks aiziet prom, paspēj vēl maigi sakot “uzdirst” par jebko ko var un tā nu beigās pie rezultāta netiek nekāda. Neiesaku šo iestādi apmeklēt, ja nestrādā par programmētāju vai politiķi, kuriem naudas pietiek priekš šīs iestādes. Pilnīgi zābaki.

Salmo Daugavgrīvas ielas veikals - Bēdīgs serviss

Bēdīgs serviss Ierodoties uz salmo darbnīcu, lai pieliktu nolauzto riņķīti spiningam, izklāstiju problēmu "meistaram" . Meistars atbild, ka, lai nesu pēc nedēļas, jo viņam aptuveni demit makšķeres statīvā stāv un ļoti ilgi būs jāstrādā. Piedāvāju atstāt spiningu, lai nav atkal jābrauc no Rīgas otra gala. Meistars atbild, ka neesot vietas spiningam jo statīvs ir PILNS!? Tur desmit maksķeres stāv!? Nav iespējams nolikt kaut kur maliņā. Pārjautāju, tad uz kuru datumu jāatved spinings. Atbildē saņēmu ( paceltā...

A Arvis 29.05.2018
Komentāri 1 Meistari

Salmo Piedrujas - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Apkalpošana zem katras kritikas, nemāk runāt ar klientiem. Konsultants šortos, rokas krustām salicis, lecīgs P....S, ieteikt nevar neko, pie kases ne paldies, ne uz redzīti. Sasveicināties un pienākt klāt pajautāt, kas interesē pat prātā neienāk. Vairs nebraukšu tur iepirkties!!!

Salmo Daugavgrīvas ielas veikals - attieksme

attieksme Veikala darbiniekiem pirkstiņi tā aizgriezušies aiz krutuma, ka šie jau krīt uz muguras. Neesmu jau nekāds "lielais" klients, kas būtu pelnījis normālu attieksmi...bet nekas ir pietiekami daudz citu veikalu, kur apkalpošana ir atbilstoša. ne velit tas veikals vienmēr tāds patukšs. Citi Salmo veikali man neizraisa nepatiku, ka esmu tur iegājis un pret tiem man nav pretenziju. Arī cenas 2x lielākas.

A Andris 13.02.2011
Komentāri 6 Pārdevēji