Salmo Daugavgrīvas ielas veikals - attieksme

Veikala darbiniekiem pirkstiņi tā aizgriezušies aiz krutuma, ka šie jau krīt uz muguras.
Neesmu jau nekāds "lielais" klients, kas būtu pelnījis normālu attieksmi...bet nekas ir pietiekami daudz citu veikalu, kur apkalpošana ir atbilstoša. ne velit tas veikals vienmēr tāds patukšs. Citi Salmo veikali man neizraisa nepatiku, ka esmu tur iegājis un pret tiem man nav pretenziju.
Arī cenas 2x lielākas.

е Евгений 13.02.2011

Очередной платеж по бесчисленным долгам следствие интерпретировало, как дачу взятки.

S stroks 28.04.2015

Nesen aiznesu uz remontu makšķeri pēc garantijas, pie iemetiena fīderis salūza pie pašas spoles, tas meistars man atklāti saka, ka pats uzkāpu virsū tai makšķerei un tagad mēģinu viņam iesmērēt, ka pie metiena salūza. Beigās negribēdami pieņēma pēc garantijas uz remontu, saka, ka mēģinās sataisīt. Attieksme šausmīga!!! Draugi teica, ka arī bija šokā no apkalpošanas, kad veda kautko uz remontu, it kā tu viņam būtu parādā. Kad zvanīja, ka makšķere iz sataisīta, pat nesasvecinājās un neaizvadījās. Kas tas par lietu? SALMO nevar sekot līdzi saviem darbieniekiem? Vai tur ir savi etikas noteikumi?

P pimpis 04.06.2015

Lieta tada . ka salmo produkcija ir kinas razotaju meistardarbs tikai ar tukstots procentu uzcenojumu, citas makskeres izjuk pie pirma iemetiena, bet maksa brangu naudu, pats personigi so brendu neuztveru par nopietnu, bet izskatas reklama strada cilveki turpina pirkt letos meslus par brangu naudu

E ELLIO 04.06.2015

Salmo spoles ir daudz maz ciešamas(2 no 5), kāti galīgi garām(0 no 5). Izvēlies DAM(www.dam.de) un būs OK.

L Lana Bukaiša 14.10.2017

Manuprāt, viss atkarīgs no tā kāds cilvēks tu esi un kā tu pret citiem izturies, ja tu pats atnāc uz veikalu izgāzt savas negatīvās emocijas, tad arī darbinieki pret tevi nevēlēsies izturēties pozitīvi. Piemēram, es ar savu vīru vienmēr veikalos pārdevējiem pasaku paldies par palīdzību, vienmēr sasveicinos, jo arī pati kādus dažus gadus atpakaļ esmu strādājusi par pārdevēju apģērbu veikalā. Arī pārdevēji ir CILVĒKI.

R Raimonds Vein.bergs 23.05.2018

Nekad vēl nebiju rakstījis sūdzības, bet šīs dienas attieksme no Salmo (Daugavgrīvas iela) bija vienkārši pretīga. Konkrēti iet runa par servisu (Andrejs) - vienmēr esmu laipns pret pakalpojumu sniedzējiem, šī reize nebija izņēmums. Prasīju, cik ilgā laikā ir iespējams veikt spoles remontu, uz ko atbildi tā arī nesaņēmu, bet tika norādīts uz spoļu kaudzi. Man no tā ne silts, ne auksts, tāpēc prasīju, vai ir iespējams līdz piektdienas vakaram salabot manu, pretī saņēmu tikai bļāvienus, ko es te iedomājoties utt., negaidīju viņa emociju izvirduma beigas, devos prom. Uz turieni noteikti vairs nedošos un nevienam arī neiesaku.