Spilva - Sūdzības un atsauksmes

Spilva - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Ļoti iegaršojās grilēta marinēta paprika, ko pirkām bieži. Uz šo jaungadu veikalā "Azur" iegādājāmies vairākas burciņas, bet atverot, no paprikas izveidojās putrveidīga masa. Pirms atvēršanas vizuāli nekādu izmaiņu nemanīju, bet glumā izjukusī konsistence prieku neradīja. Žēl. Vairs neriskēsim.

Super Netto / Spilva - Bojājums- Dzīvnieks produktā

Bojājums- Dzīvnieks produktā Vienmēr pirku un šoreiz nolēmu nopirkt majonēzi Spilva"Brokastu" Liepājā veikalu tīklā " Super Netto" (Ziemeļu ielā), Verot vaļā salātu iepakojumu iebēru bļodā majonēzi un kopā ar majonēzi no pakas izslīdēja brīnums līdzīgs gliemezim, protams visu nofilmēju. Tas ir kaut kāds ārprāts, kā tas tur ir nokļuvis! esmu lielā šoka, esiet lūdzu uzmanīgi mazums, tas nav vienīgais esošajā produkcijā!!!

Spilva - Konservanti

Konservanti Rupja cilvēku mānīšana reklamējot ka it kā tomātu mērce ir bez konservantiem. Pārbaudīju siltā telpā jau stāv divas nedēļas. Vai atceraties kā krievu laikos tomātu mērce sabojājās ledusskapī dažudienu laikā

SPILVA ķīnas saldskābā ar ananasiem - zudusi garša+ konsistence

zudusi garša+ konsistence Visas pēdējā pusgada laikā iegādātās Kinas saldskabas merces ar ananasiem garsho un pat izskataas vienkaarshi briesmiigi. Nezinu ko tur esat izmaniijushi, bet luudzu steidzami mainiet atpakal uz veco recepti!!! Es neesmu vienigaa kas to pamaniijusi, u n domaaju cilveeki vairs nepirks sho kaadreiz tik garshiigo produktu. Taa zeelejveidiigaa sabiezeejusii massa ir briesmiiga! Esmu pirkusi dazaados veikalos dazaadaas vietaas, taa kaa atsevisca partija vai veikalu keede nav pie vainas!

Spilva - Darbā iekārtošana

Darbā iekārtošana Lai gan, piemēram, uz tirdzniecības pārstāvja darbu Spilvā pretendē, kā saka personāla un lietvedības daļas vadītāja 1000 cilvēku, tad es nedomāju, ka tie ir virspusēji jāizskata un vienkārši jālādē miskastē nemaz neiedziļinoties, par ko tad ''speciālistam'' maksā naudu. Jā tas nav viegli, bet kam tagad viegli. Pēc amata apraksta, es vairāk kā atbilstu amatam, bet viņi atraksta, ka mana kanditatūra daļēji atbilstot, sory. Sāku domāt, varbūt par maz esmu mācījies, vai par maz pieredzi esmu...