www.sudzibas.lv Spilva Bojājums- Dzīvnieks produktā

Super Netto / Spilva - Bojājums- Dzīvnieks produktā

Vienmēr pirku un šoreiz nolēmu nopirkt majonēzi Spilva"Brokastu" Liepājā veikalu tīklā " Super Netto" (Ziemeļu ielā), Verot vaļā salātu iepakojumu iebēru bļodā majonēzi un kopā ar majonēzi no pakas izslīdēja brīnums līdzīgs gliemezim, protams visu nofilmēju. Tas ir kaut kāds ārprāts, kā tas tur ir nokļuvis! esmu lielā šoka, esiet lūdzu uzmanīgi mazums, tas nav vienīgais esošajā produkcijā!!!

Atbilde no Spilva Support Pārstāvja atbilde 20.07.2016

Sveicināti!

Neatvērtā majonēzes paciņā šāds svešķermenis - dzīvs gliemezis - nevar atrasties vairāku iemeslu dēļ:

1) ražošanas un fasēšanas process notiek slēgtās iekārtās, kas pirms katras ražošanas maiņas tiek mazgātas, izmantojot 1,4 tonnas ūdens (procesa temperatūra +70°C);

2) majonēze ražošanas procesā tiek sakulta (homogenizēta) viendabīgā masā;

3) paciņu iepakojums tiek uzglabāts iepakotos ruļļos, kur nekādi svešķermeņi nevar iekļūt.

Atgādinām, ka neatvērtā majonēzes paciņā nav skābekļa krājumu dzīvības formu uzturēšanai, kā arī - majonēze pirms nonākšanas veikala plauktā tiek uzglabāta aukstumkamerās.

Aicinām gardēžus pirms salātu pagatavošanas pārliecināties, vai visas dārza veltes un virtuves instrumenti ir nomazgāti un notīrīti. Iesakām būt īpaši vērīgiem vasaras periodā, kad dārzeņus un citus gardumus mēģina nogaršot arī kukaiņi un gliemeži.

B

D Dontkillmyvibe 18.07.2016

Drīzāk tavos salātos bija gliemezis.

B brise 18.07.2016

tak tavos salātos bija tas radījums! majonēzi tak vāra- neviens tur neizdzīvotu!