www.sudzibas.lv Spilva Darbā iekārtošana

Spilva - Darbā iekārtošana

Lai gan, piemēram, uz tirdzniecības pārstāvja darbu Spilvā pretendē, kā saka personāla un lietvedības daļas vadītāja 1000 cilvēku, tad es nedomāju, ka tie ir virspusēji jāizskata un vienkārši jālādē miskastē nemaz neiedziļinoties, par ko tad ''speciālistam'' maksā naudu. Jā tas nav viegli, bet kam tagad viegli.
Pēc amata apraksta, es vairāk kā atbilstu amatam, bet viņi atraksta, ka mana kanditatūra daļēji atbilstot, sory. Sāku domāt, varbūt par maz esmu mācījies, vai par maz pieredzi esmu ieguvis, lai gan sludinājumā ne puse netika prasīta. Piezvanīju uz turieni, tur man diezgan strupi atbildēja:''Ko jūs domājat 1000 cv ir viegli izskatīt, ko tad lai mēs citu rakstam''!
Katrā ziņā tas ir smieklīgi tādu atbildi saņemt no personāla ''speciālista'', it kā man tagad būtu jākonsultē, kā atbildēt vēstulēs, tas jau vien liecina par līmeni.
Secinājums: Vērtīgi cilvēki dien dienā aiziet gar degunu vienkāršas neiedziļināšanās dēļ un tā saucamo speciālistu neprofesionalitātes dēļ, tas notiek ne tikai Spilvā vien...

š šeherezade 17.04.2009

Hmmm, nezināšu gan teikt, kā notiek potenciālo darbinieku atlase Spilvā, bet no drošiem avotiem varu pateikt lūk, ko-uz normālu un labi apmaksātu vakanci dažās iestādēs un uzņēmumos konkurss tiek rīkots tikai tāpat vien, kaut sen jau zināms, kas ieņems šo amatu...:))Vai tad par to tiešām nav dzirdēts?

Z zebiekste 17.04.2009

es pilnīgi piekrītu šeherezade...man ir paziņa kurš ta iekātojās darbā, bez pieredzes šai amatā, viņu apmācīja un vēl šo baltu dienu strādā, un visi apmierināti, lūk tās lietiņas kā notiek.

A andris 27.04.2009

Tā, tā. Spilva atkal meklē pārstāvi, taisnība man vien bija . Nav viņiem profesionāļa personāla atlasē!
Nu nevar sausi lūkoties papīrīšos un izdarīt vienpersoniskus un paviršus secinājumus par cilvēkiem, ar cilvēkiem jārunā...

A Aleksandrs 28.04.2009

Cienitais Andri.Jums ir paveicies, ka nepanema Spilva.Aldzina bus minimala, dzis ar planiem ka traku suni, atskaitisities par katru soli.Ja vinu masina GPRS sistema, ne pa labi ne pa kreisi nenovirzisies.Labas firmas turas pie darbiniekiem, bet ja tada Spilva ik pec 3 men .mainas agenti, padomajiet pasi.Latvijas balelini tagad izmanto krizi, lai paverdzinatu tautu, pelnu guust, bet maksat par darbu negrib-krize, redz esot.Man pieredze 6 gadi un ticiet man, tur kur "prohodnoh dvor", normalam cilvekam darit nav ko.Nu ja tiesam dzive piespieda, est nav ko, 3 parbaudes menesi notures par minimalo un tad aidaa talak.

T toJuroks 30.06.2009

jā, tagad arī Spilva meklē aģentus, tikai pēc visām šausmulīgām atsauksmēm, nezinu vai kādam būs vēlēšanās predendēt uz vakanci.
vai tad tiešām tik traki??? pirmie 3.mēneši minimālā alga?

P pats 19.10.2009

ari par parstavi esmu stradajis tur un tici man labak pako darzenus anglija, tur dzrbinieki nav- tu tur esi suds un vel 3 reiz nedelaa no rita tp sapulces kur kolektivi visus izdr...a un alga ari nekada...kad ej prom pat nolietoto darba apgerbu (tur parstavjiem drescods) atnem, var buut, ka tev tas spiideeja...

I igors KKK 18.04.2017

gribu pajautat kada alga ir nekqada atbiuldi ludzu

E Eseseseseseseseses 19.10.2009

es, protams, atvainojos, Andri, bet iipasi speejiigs sakariigi izklaastiit savas domas tu nespeej..varbuut nevajadzeetu piekasiities personaldalas darbiniekiem, bet kritiskaak paskatiities uz sevi?

J Jonez86 13.02.2012

Šogad situācija nav mainījusies. Visu laiku www.cv.lv griežas darba piedāvājumi Tirdzniecības pārstāvja amatam, bet reāli uz pārrunām neaicina, kaut arī pieredze un izglītība atbilst pilnībā, vai pat vairāk kā atbilst sludinājumā minētajām prasībām. Tiešām skumji, ka uzņēmumam nav vajadzīgi vērtīgi darbinieki!

K Kaspars Vītoliņš 08.04.2016

Aizsūtot cv par tevi pirms tam,lai tevi sauktu uz pārrunām, visu izošņā. Ieliec citu vārdu,tel.nr. un izmaini tekstu,vienvārd sakot uztaisi savādāku cv un apsolu tev piezvanīs. Es spilva strādāju kādu laiku,tad šķīrāmies. Aizgāju uz konkurentu kompāniju. Tad uzzināju,ka spilva meklē ekspeditoru es aizsutiju savu cv,adbildes nebij. Sagatavoju otru cv pati Dana piezvanija un uzaicināja uz pārrunām,sarunas beigās es atklāju kārtis un tad tik man bij ko dzirdēt kāds cūka ..........esu.

ģ Ģima 14.08.2018

Iespējams, ka vajadzēja mazāk zagt un šmaukties, tad no Danas būtu mazāk dzirdējis, kādz ……. esi.

J Jāzeps2 02.10.2016

jāstrādā katru dienu pa 12 stundām.Ir aŗī nakts maiņas pa 12 stundām,bet ne regulāri.Strādnieki trūkst,un esošos dzen kā suņus,jo ir lieli pasūtījumi.Algas maksā pēc deguniem.Ejot prom izmaksā minimālo.Algas makā regulāri,bet pēc stundu skaita vajadzēja būt daudz lielākām.Reizēm sanāk strādāt arī 14,16h,kamēr produkcija tiek izstrādāta.Spilva par strādniekiem galīgi nerūpējas.Darbs reizēm ir slapjš,un nepārģērbjoties jāstrādā tālāk.Muguru sabeidzu ātri.Ir caurvējš.12h laikā ir2 pusstundu pārtraukumi.Nav pīpētavas.Par pīpēšanu darba laikā jāaizmirst.Vecās strādnieces jaunos grauž nost.Priekšniecība pret strādniekiem izturas augstprātīgi.Murgs ne darbs.

ģ Ģima 14.08.2018

Jāzep, ar steigu atmet smēķēšanu!