Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Nelda -

V magazine NELDA chuvstvuju sebja kak v konclagere, ohraniki kak zverji s racijami pasut tebja kak budto ja u nih vorovatj sobralsja. ne ponimaju neljzja li oborudovatj kamerami magazin?jedinstvennij boljshoi magazin v Iljgjuciemse , gde k tebe otnosjilisj po chelovecheske bil INTERPEGRO , pochemu to zakrilsja

T Market -

Vchera v T-MARKETe menja naduli. Naglo, professionalno no glavnoe"zakonno". Takogo ja ne ozhidal ;(Soglasen chto sam vinovat no hochu skazatj chto v mire estj deshevije i vonuchije SVINJI (familiju ne pomnju)... Okazalsja v magazine ja tam sluchajno (ja predpochitaju CityMarket). Podhozu k kasse. Beru 2e pacckiLifeStyle. 1.10Ls. OK. Ja dostaju 2Ls i 10snt i daju kassirshe. Zhdu 1Ls sdaci. A sdacji net. Na cheke vidno chto ja dal 1.10.Sporitj bilo bespolezno (ja chelovek umnjij i srazu eto ponjal i tiho retirovalsja).Budte ostorozni!

I Igor* 26.02.2007
Komentāri 4 Tirdzniecība

T Market -

13. februrī 11:40. Valdeķu 10, veikala ,,T-MARKET,,kasiere Stroganova man nepareizi izdeva naudas atlikumu par pirkumu. Kasiere atļāvās mani publiski apvainot zagšanā: ,,a varbūt Jūs naudu iebāzāt nkabatā,,. AICINU VISUS NEIEPIRKTIES T-MARKETĀ********25. februārī raidījumā RĪGA ONLINE 19 00/TV 5. šis gadījums tika pieminēts.Aicinu visus neiepirkties T-MĀRKETOS.NeatbalstĪsi m šos LEIŠU ZIRGAGALVAS

Bērnu pasaule 3.stāvs -

Ārprāc! Es vēlējos nopirkt mazu rokas somiņu ceļojumam, vakarā pēc darba apstaigāju veselu kaudzi ar veikaliem, nepietiek ar to, ka normāla piedāvājuma nav un cenas neatbilst kvalitātei, tad vēl pārdevēja skaidrā krievu valodā atļaujas "uzbraukt". Neveiksmīgos meklējumos izdomāju pie mājām ieiet Bērnu pasaulē un palūkoties - kas tur labs - uzkāpu uz trešo stāvu un blakus eskalatoram ir tirdzniecības stends, kurā tirgo somas - pajautāju, ka es vēlos mazu, melnu somu, kura būtu no mīkstas ādas -...

T Market -

JA rabotala v T-markete.Pererabatavali casi.No esli magazin,takoj parsivij,zacem vi tuda protes,kak v indistvinij magazin.Menja besili pokupateli!!!!Oni neponemali,cto ludej nehvatalo i 2 prodavca na ves magazin vsjo nemogut sdelat.

T Market -

JA rabotala v T-markete.Pererabatovali casi,i ocen ustavali.I esli magazin takoj parsivij,tak nepritis tuda kak v idinstvenij magazin.Menja besili pokupateli!!!Oni neponemali,cto ludej nehvotalo i 2 prodavca na ves magazin nemogut vsjo sdelat.

Stylebeat Dole -

zaxozhu na dnjax v magazin sapogi srocno nado kupit`uzhe ve4er narodu net dumaju kak raz vibiru spokojno a na menja daze vnimanie ne obratili stoit devushka za kassoj daze golovu ne podnimaet v kompjutere kovirjaetsja ja i tak i edak xo4u kupit` zhe pomerila odnu nogu i ushla a ona tak i ostalas` v kompe tor4at`` ja dovol`no 4asto pokupaju obuv` v Dole no bol`she ne pridu-obidno kuda na4alstvo smotrit zal` imja ne zametila tol`ko cvet volos 4ernij .

Nelda Bolderaja -

v Nelde v ustj dvinske..ceni raznije//ukazanna Super Cena...a na kasse drugaja.......................otstoj

Kolonna t/c Origo -

Shodila za pokupkami v KOLONNU v t/c ORIGO. Dolgo zhdala, nikto ko mne ne podhodit, pozvala devushku-konsuljtanta, ona otpravila menja k drugomu prodavcu, ta k tretjemu, tretja pervij denj rabotaet, nichego ne znaet. Razgovarivajut tak, budto odolzhenie delajut. Ochenj ne ponravilosj obsluzhivanie. Boljshe v etot magazin ne pojdu. Na MARIJAS ocenj milije devushki rabotajut, budu hoditj k nim.

DOMINA -

nolshom magazine Domina est' tualeti kak i vovsex podobnix magazinax...no v Domine oni samie uzhasnie...na vokzale i to pomojmu lu46e....na dverjax zamkov net ,....pol mojut redko,net po4ti vsegda bumagi ....voob6e kuda smotrit odministracija

Ziedu nams -

kas notiek ziedu namā nekādas kārtības trešdienās kravas diena bet strādāt nau kas,kur skatās vadība visi jauni darbinieki , bet jēgas nekādas ....

VP Market -

Pārdevēji nepieklājīgi (nelaimīgi), vadība rupja, ATSAKĀS RUNĀT LATVISKI (es neprotu Krieviski), neizpild likumā noteiktos garantijas un reklamācijas noteikumus. Tur tikai eju ja absoluta neizeja. Nevaru pateikt neko labu par VP Market.

Hemat -

ja xotela raskazat pro firmu Hemat. eto firma zanimaetsja ortepedii. mi u nix zakazali ortozi nam ix vidali spustja 3 mesjaca,xotja mi govorili cto nam nado ne obxodimo. V se vremja im zvonili,a oni nas kormili zavtra zavtra. Potom u nix zakazali obuv,ona priwla cerez 6 mesjacev i to nam oni ne podawli,poexali mejat rozgovarivali snimi na russkom,no im ne ponravilas.

TOPO-centrs Tukumā -

Pirms Ziemassvētkiem nodevām garantijas remontā mājas kinozāli. Līdz šim brīdim nav absolūti nekas pakustējies. Vēl vakar vīrs zvanīja un interesējās. Darbinieki visu laiku mūs tikai atšuj. Kad prasām servisa centra telefonu, atsakās dot.

Saulīte -

Otovarivalasj v Saulite v Bolderaja, malogo togo chto za kassoj sidela pjanaja kassirsha (ot nejo postojanno pahnet spirtnim) tak eshjo hotela na lat obmanutj !!!!!!! Ljudi i eshjo smotrite po kakoj cene vam vibivajut tovar, a to oni ljubjat osobenno ovoshi vibevatj po zavishennoj cene !!!!!! VORI

I Ilona 21.02.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

Polaris Grāmatnīca -

Nexodite v polaris kniznij magazin na gertrudes, neudavletvorenije, obizenije ziznju prodav6ici premomom smisle sledat za pokupateljami, presleduja ix po magazinu. V pervom zale (gde u4ebniki inostranix jazikovitd) za mnoj sledila nekrasivaja pri6avaja prodav6ica (xotjabi po esteticeskim pricinam uze neprijatno) , v drugom zale za mnoj sledila 4o letnaja zen6ina s beloj paklej na golove, sna4ala ona podgladivala za mnoj izza stenda s knigami:) , no potom pere6la v ataku, ona stala xodit za mnoj...

Nelda -

Veikalaa Nelda, Ilgjuciemaa regulaari shmaucaas ar atlaideem. Veikala plauktos ir noraade ka precei ir atlaide, bet pie kases atlaides nekaadas nav.

X xx 20.02.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

T Market -

Sam rabotal v VP markete ohrannikom. Video kameri rabotajut otlichno no vot vorov s kazdim dnem vse boljshe i boljshe kotorie u tebja na glazah ukrali tovar i govorjat chto kupili v drugom magazine. A prodovci prosto bednie ljudi kotorim malo platjat kotorie pashut kak loshadi i kotorie bojatsja poterjatj rabotu po lichnim prechinam. Davajti lutche sozdavatj konkurenciju T-marketam i togda otkrivaja drugie magazini sami budem stavitj uslovija.

T Market -

visp?r neesmu redz?jis ga?im?ku veikalu par?ito! kauk?da l?ta humpalu bode!Un visp?r nesaprotu to vi?u sti?u tirgot eti?i ar limon?di piln?gi identiskos iepakojumos! un tad te n?kas klaus?ties pa radio vai TV, ka k?ds iedz?ris eti?i nejau??bas p?c, jo redez dom?jis, ka ?em limon?des pudeli! Vienk?r?i ?emt un uzspridzin?t visus t-marketus un maximas! glupi , bezgaum?gi, pieb?zti ar nekvalitat?v?m prec?m, kaukas v?l bezsakar?g?ks par centr?ltirgu!un kasier??u apkalpo?ana visp?r ir re?li bezkaun?ga un nelaipna!

T Market -

reku antireklaama pashai shitai lapai - nenjem pretii garumziimes un miikstinaajumus! he - un grib lai citus te kritizee! eniivei reku jums tas pats ko ieprieksh gribeeju teikt, bet nu jau izmantoju translatoru! =)vispaar neesmu redzeejis galjimaaku veikalu parshito! kaukaada leeta humpalu bode!Un vispaar nesaprotu to vinju stilju tirgot etikji ar limonaadi pilniigi identiskos iepakojumos! un tad te naakas klausiities pa radio vai TV, ka kaads iedzeeris etikji nejaushiibas peec, jo redez...