www.sudzibas.lv Narvesen Atlaišanas principi

Narvesen - Atlaišanas principi

Veikalā ir veikala vadītāja Viktorija. Kašķīga pēc velna, pie kam jūtās lielāka noteicēja nekā ir. Šodien no darba tika atlaista meitene. Ne pirmā ne pēdējā atlaistā, bet šis gadījums man likās izcili stulbs. Situācija tāda, ka 30. decembra vakarā minētajai meitenei mājās bija slims bērns un darba vieta atteicās dot viņai brīvdienu, kaut gan nebija neviena, kas pie bērna varētu pasēdēt. Nu tas viss vēl būtu štrunts. Neieradās viņa darbā patvaļīgi, jo atstāt mājās vienu pusotru gadu vecu bērnu ir pilnīgs vājprāts. Nākamajā dienā viņai tika paziņots, ka viņa ir atlaista. Pirmkārt darba likuma 147 punkts paredz, ka pēc šāda gadījuma viņu atlaist nedrīkst, otrkārt arī ārsta zīme par notikušo viņai bija. Ar to bija par maz, jaunā dāma tika izsaukta uz inventarizāciju, lai gan vairs neskaitījās veikala darbiniece. Un attiecīgi vienos naktī kājām gāja uz mājām, jo firmas apmaksāts taksometrs kā pārējiem darbiniekiem, viņai vairs nepienācās, bet sabiedriskais transports vairs nekursēja.
Un tālāk jau parādās jaukās veikala vadītājas nostrādātais. Viņa meitenei bija pateikusi, ka tā ir atlaista pat nekonsultējoties ar augstāko priekšniecību. Tālāk viņa mēģināja meiteni piespiest parakstīt iesniegumu par to, ka 30 decembrī viņa nav bijusi darba, jo vnk nav gribējusi strādāt - respektīvi iemeslu neesot pateikusi, bet zinu, ka pateica. Šodien viņa aizbrauca uz Narvesen biroju jautāt augstākajai priekšniecībai, kā tas nākas, ka viņa tā atlaista. Izrādās reāli viņu atlaida tikai šodien, jo neesot ieradusies darbā kopš 2 janvāra [Inventarizācijas]. Kā gan lai ierodas darbā, ja neesi iekļauts grafikā? Viņai varbūt vajadzēja iet sēdēt tajā veikalā no rīta līdz vakaram?

Šo stāstu es uzzināju tikai šodien, kad minētā meitene atnāca pie manis uz konsultāciju, ko darīt šajā situācija. Gan jau mēs pa abām kaut ko izdomāsim, bet priekšniecībai liels FUJ un lai pārvērtē kārtīgi savus veikalu vadītājus...

T

A ally 10.01.2009

Tagad, manuprāt, ir situācija, kad par karu sūdu cenšās atbrīvoties no darbiniekiem!Iespējams, ka štati jāsamazina..bet nu situācija stulba un galveinais- pretlikumīga..

R ReSS 10.01.2009

Jaiet uz darba inspekciju! Uznemums sanems lielu sodu par so notikumu

S sha 10.01.2009

Šeit jau var sūdzēt tiesā. Veikala vadītājas nekompetence ir acīmredzama. Un nevar atlaist par neierašanos darbā, ja pretī nevar uzrādīt darbinieka parakstītu darba grafiku. Uz savu roku vadība var drukāt grafikus, cik tik uziet, bet bez darbinieka paraksta viņi var ar šiem grafikiem atslaucīties.

M mika 12.01.2009

Sita Viktorija laikam ista mauka, ctob ona zdohla!

I ivars 17.01.2009

Darba devēji paliek ar vien lielāki CŪKAS, jo valstī sākas bardaks - bezdarbs, un tādēļ darba devēji liks mums strādāt par sviestmaizi!!! Vainīga valdība, ar savu kredītu ņemšanu.

A aldis 19.01.2009

Man juridiskās lietas hobijs, ja raksta varonei vajag konsultāciju, vai tiesiski sadot pa pakaļu narvesen vadībai raksti uz [slēpt]@INBOX protams bez maksas.

ž Žaklīna 19.01.2009

Es uzskatu kad viņa sevi uzskatīja par baigo priekšnieci, gan jau kad tā bija!!!Vārdu sakot skāpa pa daudz galvā, sākās zvaigžņu slimība, ka viņa ir galvenā!Tādus tik sist un mērcēt sūdos!

ī īpašniece 19.01.2009

Li'dzigi bija deviņdesmito sākumā, bet ātri vien daudzi aizbrauca un darba deve'ji rāpoja uz ceļiem ka nav kas strāda!Tgada akla ta bus, un darbinieki riktigi atriebsies

P patriotc 19.01.2009

nu loti cuciski. viktoriju ziepees!

viktorija tebe nado po4ku virezat, pozarit i dat tebe hot- dog 4tob sjela!

M Mjas 28.01.2009

Patiesība, Par šo minēto labo, pēdiņās, darbinieci!!~

15.03.2008. I. Ermansone kopā ar apsardzes darbinieku veikalā lietoja alkoholu un alkohola reibumā strādāja, (jāpiebilst, ka tanī laikā I. Ermansones bērnam bija aptuveni 6. mēneši)
13.10.2008. 1033 I. Ermansone dod par brīvu kafijas saviem paziņām, kas bija gruti pieradams post factum
16.11.2008. I. Ermansone darba laikā, kad pircēju veikalā bija visvairāk, pameta savu darba vietu, lai dotos uzpīpēt, par ko viņa uzrakstīja paskaidrojumu un saņēma mutisku brīdinājumu
30.12.2008. I.Ermansone ieradās darba vietā un nepaskaidrojot iemeslu, lūdzu viņu palaist mājās uz ko vv viņai atteica, jo aiziešanas iemesls netika paskaidrots, kā arī nebija brīvu darbinieku, kas varētu viņu aizvietot vakara maiņā.

Tas Īsuma, vai darbinieks ir darba attiecības lai veiktu savus pienakumus, vai tapēc lai pavadītu savus brīvos brīžus???

T TIKUNTĀVADĪBASTULBA 11.08.2009

Kurš rakstīja iepriekšējo komentāru?Kā nevar pierādīt, ka dota prece par brīvu?Debils vai?
Ja dots par brīvu, inventūra atrod iztrūkumu!
Ja maksājusi pati paziņu vietā, kādas problēmas?
Kāpeč tad Narvesen ir tāda cūkkūts, kur atļāva strādāt pēc dzeršanas darbā un neatlaida jau tad, ko?
Kurš debilāks, Darbiniece vai Vadība?
Ja arī mja komentārs taisnība, tad tik un tā Vadība ir stulba, mazspējīga, Narvesen var strādāt pilnā un dot preci kam grib.
Sanāk šaraškina kontora.

E Eseseseseseseseses 31.08.2009

taa jau man likaas, ka arii sajos laikos, ja atlaiz, tad ir par ko. kaut kaa tajos staastos, kur firmu vadiibu riiciiba attieciibaa pret dariniekiem saakotneeji liekas vienkaarsi sokeejosa, paskatoties uz situaaciju no otras puses gandriiz 100%tiigi izraadaas, ka darbinieks pats ir vainiigs..

H ha,ha 10.10.2010

Vajag macities magistros.Iespejams kredits, ja naudas nav, var iekilat dzivokli, vecakiem japalidz ar naudu.
Tagad, lai atrastu labu darbu, vajag magistra graadu.
Negribi par melnstradnieku palikt, macies ilgaak.
Negribi maksat studijas, kursus, magistra gradu iegut- tad paliec ubags.
Vadiba ir LABA.
Tos prastos cilvekus vajag riktigi izsukt.Tagad ir KRIZE.
Neizglitotos, bez magistra grada var mainit ka zekes.
Mana darbaa tagad mes riktigi izdripelejam melnstradniekus- ir sekretares, visadi sikie garini.Mainam katru menesi, dazus atstajam.
Pilnigos melnstradniekus ari dripelejam.
Tagad darba nav, ir laiks parmacit sikos garinus.
Vajag atcelt minimalo algu, tad bus patiesa TIRGUS CENA- dazi lati diena, pa 15 stundam .
Vo, MAZIZGLITOTIEM LAIKS PIERAUTIES!!!

C cina 28.11.2011

mums ari nesamaksaja algu Raivis tads.:(

C cina 30.11.2011

Par narvesen skatos miljoniem sudzību