www.sudzibas.lv www.380.lv Internetveikals ar vislabākajām cenām

www.380.lv - Internetveikals ar vislabākajām cenām

Vēlos pastāstīt par savu pirmo iepirkšanās reizi internetveikalā. Nekad nebiju uzticējusies preču iegādei caur internetveikaliem. Tomēr nolēmu izmēģināt. Bija nepieciešams iekārtot vannas istabu. Tā kā bija nepieciešams ļoti daudz preču, tad nolēmu to pasūtīt vienā veikalā (bija cerība uz atlaidēm). Nolēmu to izdarīt internetveikalā ww.380.lv . Apkalpošana un izpalīdzība mani tiešām pārsteidza. Tik jaukas pārdevējas vēl nebiju sastapusi. Arī atlaide bija patīkama.
Iesaku visiem izmatot šo internetveikalu, lai iekārtotu savu vannas istabu.

www.380.lv ir pats labākais no visiem.

. ...kl 22.01.2009

utji putji... Kā mēs reklamējam savu veikalu!!!

G gumijkāja 22.01.2009

Arī es biju ļoti apmierināta ar apklpošanu un it sevišķi cenu. Iegādājos wc podu, izlietni, krānu un slēgto duškabīni ar visādām uzpariktēm un samaksāju par visu nedaudz vairāk par 300 Ls, pie tam tas viss no stila kolekcijas. Biju pilnīgā starā.

F fe 23.01.2009

Stila kolekcija no ķīnas, ha-ha-hā! Jebkurā normālā specializētāveikalā var dabūt lētāk, var normāli sarunāt. Neviens interneta veikals paši preci neved, bet pērk no vietējām firmām.