www.sudzibas.lv Selver Krāpšanās ar cenām

Selver - Krāpšanās ar cenām

Jaunais SELVER Ogrē asprātīgi krāpj klientus! Kad iepirkāmies uzreiz pēc jaunā gada, bija paziņojumi, ka cena kasē var neatbilst plauktos norādītajai PVN paaugstināšanas dēļ, nu tas ir saprotami. Bet 18.01. pirku apmēram 10 preces, izvēlējos dažas ar atlaidi, dažas bez, bet pie kases sākās... Tikai 1 precei cena kasē atbilda iepriekš plauktā redzētajai! Visām pārējām cena bija AUGSTĀKA. Es tiešām ļoti labi atceros cenas un pie kases vienmēr sekoju līdzi summām, tāpat arī plauktos skatos, lai paņemtu tieši to produktu par konkrēto cenu nevis blakus stāvošo vai līdzīgo. Rezultātā 2 jogurtus atdevu atpakaļ, jo tie katrs maksāja 17 santīmus dārgāk! Pārējie produkti maksāja par 5-10 santīmiemvairāk, tos tomēr nopirku. Starp citu, ne jau visi bija akcijas produkti, kuriem atlaidi nepaspēja nomainīt vai tml. Tāpat PVN jau sen pārprogrammēts. Klaja bezkaunība! Šitā uz katru klientu 0, 5-1 Ls var nopelnīt.

L liesma 21.01.2009

Plauktu cenas veikalos var mainīt līdz pat janvāra beigām! Tas, ka kases aparātā un vispār datorsistēmā tās jau ar 1. janvāri ir ar 21%, nenozīmē, ka precēm virsū ir tas pats. Es vienu preču stendu varu muļļāt kaut nedēļu - pusei īstās, pusei neīstās...vienīgais, vai pašam pārdevējam patīk tā neskaidrība.
Visam šim procesam pati jau izgāju cauri, bet 100% nevaru apgalvot, ka kalkulējot entos simtus cenu, neesmu kļūdījusies. :( Nevar jau visas preces pienest pie kases un noskenēt...tad 2 mēnešus vajadzētu. Turklāt lielai daļai veikalu šai pārcenošanas bumā bija arī inventarizācija.
Sandij, nepārdzīvo! Viss būs ok.

A andreews 21.01.2009

tas taa...bet tas tizlais igaunju selveris par darbu arii nemaksaa...reezeknee veikals jau pirms ziemassveetkiem uzcelts.bet kur NAUDA???//

S Sandija 22.01.2009

Liesma, kāpēc tad citos lielos veikalu tīklos tādu nesakritību nav? Nu ok, reizēm gadās, bet epizodiski. Es katru dienu iepērkos Rimi pie darba, malači, ļoti ātri visu nomainīja un šogad VISPĀR nekādu problēmu ar cenām man nav bijis. Bet selvers tikai pirms mēneša atvērās, nekādas inventarizācijas nav bijis. Pie tam cenu atšķirības nebija PVN lielumā, bet dažādas, un nevis kādai, bet 9 no 10 precēm...Jācer, ka būs, tā kā Tu saki!

L liesma 22.01.2009

Ja nemaldos, RIMI cenas nav uzsistas uz preces, bet gan pieliktas pie plauktiem. Tad viss notiek ātri: no programmas izprintē jaunas un tik liek priekšā. Bet, piemēram, mazos veikalos katrai precei jānokasa vecā cena, jāaprēķina jaunā, jāsaceno+vēl piedevām ne visur ir pilnīgi pašapkalpošanās veikali, tātad papildus vēl jāapkalpo klienti. Situācijas ir dažādas.

A Aleksandrs 22.01.2009

Divreiz biju Rezeknes SELVER, izstaigajos, cenas apskatiju, neko nepirku.To laikam uzcelusi speciali domes darbiniekiem, kuri var izdot tadu naudu par tadu pat produktu, kurs parie ielai Mego maksa daudz letak.Cik dzirdeju, ja termini beidzas, riko izpardosanu, to jau zina pensionari un iet vakaros so braki pirkt.Est ta kaut ko ari vajag.

S Sandija 22.01.2009

SELVER ir jauns lielveikals nevis maza bodīte! Tajā cenas arī ir pie plauktiņiem nevis uz preces. Gandrīz kā rimi, tikai viss tā jau dārgāks un pie kases izrādās vēl dārgāks...

J jolanta 16.03.2009

Man Ogres Selverā ļoti patīk apkalpošana, vienmēr laipni un pretimnākoši kā reizēm pretēji Rimi vai Maxima.Vienīgais ieteikums Selver ir uzstādīt cenu nolasījuma mašīnītes, pie kuram varētu pieiet jebkurs potenciālais klients un pārbaudīt sev interesējošo preci...lai veicas Selver, man patīk!

н Н. 23.03.2009

SELVER veikals visstirakais un visspozakais veikals Latvija!!!
Uz cenam sudzeties nevar! - tur ir pilnigi normals cenas, man ir stulbais piemers - zelejkonfektes rimi maksa ap 6 ls, bet selver 4 par KG! Ka ari tirdzniecibas iekartas tur ir vnk perfektas!! Visu var redzet - personals smaidigs...viss ir loti akurats... Igaunieshi malachi!

O olga 31.03.2009

Segodnja v Rezekne, Selvere kupila "ofigiteljnije"banani-priwla domoj na nih belaja pautinka a pod nej licinki kakih to gadov.Ljudi budte bditeljni.

I ieva 05.04.2009

Jolanta...Ogres selver veikalā ir pieejams cenu kontroles dators pie kura var pieiet jebkurš un pārbaudīt preces cenu...Viņš atodas gandrīz pie augļu vitrīnas...Vartat pajautāt pārdevējiem viņi jums parādīs

I inese 23.04.2009

man patīk selveris, bet vienu gan es nevaru saprast un tas ir stulbi, man ir partner karte, bet lai krātu punktus man alkohols un cigaretes japērk atsevišķi, prieškam man ta karte vajadziga.tas visu sarežģi.un tas man tracina.nekur tadi tizli noteikumi nav.maksima piedalos loterijas, kraju uzlimes, viss skaitas ieksa.taka selver ludzu padomajiet par to.es neesmu vieniga kas par to sudzas.apsurds

G guna 29.04.2009

Diemžēl, lai piedalītos loterijā ar karti tiešām nedrīkst pirkt alkoholu un cigaretes un mēs neesam vienīgie arī Elvī nedrīkst iegādātie alkoholu un cigaretes ., lai piedalītos loterijā...

I inesite 13.10.2009

ja, tas kas nav stradajis lielajos lielvaikalos nekad nesapratis, vienmer vainos kasierus jo tie ir tiesie, pedejie ar ko klients parasti saskaras.bet parasts pircejs neapjedz to ka kasieris tikai noskene preci un panem no jums naudinu ko tas aparats rada, neko vairak vins jums neprasa.ja ir cenu neskaidriba, ta ir vainu pardeveja vaina vai asistentu vaina, bet varbut ofisa vaina, bet varbut vienkarsi darbinieku trukuma del tas nav iespejams izdarit, beidziet vinreiz tas mulkibas rakstit.varat but laimigi normals veikals tirs gais, ar normalam cenam vairs nav.Nebus "apkrapto pirceju", ejat atkal uz smirdigo maximu kur nekrapjas., kur vis ir kartiba, cenas atbilst, visi ir "laipni".Nezkapec tagad kad ir izpardosana uz slegsanu, visi tik laipni, visiem zel.Cik iejutigi.Kur bijat tad kad vajadzeja atbalstit nevis kritizet.Ja bija ari patikami un regulari pirceji.paldies un visu cienu viniem.selver darbiniece