www.sudzibas.lv Laiks manīšana

"Laiks" veikals - manīšana

Kas daras, tautaaa! Stastīšu no sākuma. Man vīrs uzdavināja pulksteni, nopircis veikalā "Laiks". Es panesāju pulksteni 4 dienas, bet aproce bija paliela, vajādzēja izņemt vienu posmu. Pēc 2 nedeļam vīrs aizveda pulksteni uz veikalu Dzirnavu 63, tur pēc garantijas noņema vienu aproces posmu. Vīrs paņēma pulksteni, neapskātijas kā tie izskatās. Atdeva man vakarā, es skatos, un neticu savām acīm: aproce (apzeltīta) visa ir apburžāta, izskātas ka pulktenis ir nesāts gadu. Es sāku, ka tas nav mans pulkstenis, mans bija jauns un smuks. Vīrs šodien no rīta aizbrauca uz turieni, noskaidrot, kas pa lietu, ka viņam liekas ka ir atdots cits pulkstenis. Tie saka, neko nezinam, paši vainīgi, jūsu problēmas. Pulkstenis maksa 195Ls, un ko tagad darīt? Es izmisumā!!!

T

M mansgan 07.03.2009

a ko, neko. neko vairs darīt. kas pieņemts, tas pieņemts, ja uzreiz nebija pretenziju, tad nekā.

: :) 07.03.2009

Ja viirs daavinaaja, tad vinjam vajadzeeja arii atpaziit pulksteni!

S santa 09.03.2009

Dzirnavu ielā ir pretīgs kantoris.man vīrs uzdāvināja pulksteni ar 12 briliantiem, un pēc gada 1 jau bija izkritis.apsolīja, ka no šveices atsūtīs jaunu korpusu, bet tas viss ievilkās 4 mēnešus...teicu, ka sūdzēšos...veikala direktore bija bezkaunīga sterva, kas pat atteicās ar mani runāt...žēl, ka iegādājoties pulksteni pie 300ls saņem tādu apakalpošanas līmeni...fuj veikalam Laiks!!!

P pulkstenis 12.11.2009

Es varu piebilst ka tāda attieksme ir pirmo reizi mūžā. Gribu piebilst ka ja KĀDS RISKĒS pirkt pulksteni šai veikalā - var uzskatīt ka to dara tigū kur garantijas NAV. Šai veikalā dara visu lai pilnīgi par jebko tu pats esi vainīgs. No sirds neiesaku!

R Ričards 17.12.2009

Santai- nedomāju ka pulkstenis ar 12 briljantiem maksās vien 300Ls, tāpēc nevajag iedomāties un neko no sevis tēlot.
Ja vēlas labu pulksteni ar garantiju jāsūta no Šveices. Man ir labs pulksteni (mehāniskais) cenai nav nozīmes, bet iet labi vēl joprojām (2 gadi). Ja ir naudiņa vajag sūtīt no Šveices, ja negrib specpasūtījumu tad atnāks ātri, man ar specpasūtījumu bija jāgaida 5 mēneši.

I Irlabi 14.01.2010

Man draugs uzdāvināja pulksteni, kuru iegādājās tajā pašā veikalā. Aproce bija pārāk liela, tādēļ nācās vest uz veikalu pulksteni un izņemt četrus posmus. Pilnīgi nekādu problēmu ar šo veikalu nav bijis! Un pulksteni nēsāju jau precīzi gadu.

M Marina 27.07.2010

Только что "нарвались" на такой же обман - отдали часы в ремонт- часам 4 месяца, носили бережно, а из ремонта нам отдали не наши часы - зашарпанные, с затертым-поношенным ремешком. Совет для всех - перед тем как отдавать часы в ремонт - сфотографируйте их прямо перед мастером, перепишите номер, если есть на корпусе, снимите ремешок... потому как получив часы и даже поняв, что это не ваши - уже ничего не сможете доказать...