www.sudzibas.lv Laiks Krāpšana

AtrisinātaLaiks watches - Krāpšana

Pērkot pulksteni uzjautāju pārdevējai vai nāk komplektā dāvana, jo redzēju skatlogā šādu akciju. Uz ko saņēmu atbildi no pārdevējas ka nav šim modelim domāta ši dāvana, rokas sprādze.
Mājas lapā ir uzrādīts ka iet dāvana šim modelim. Nesaprotu pārdevēju atklātu apmāna attieksmi pret pircēju.

12.10.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liga Maculska 12.10.2020

Paldies! Situāciju atrisināja. Bet tā nevar strādāt nepievēršot uzmanību galvenajam.

Atbilde no Laiks Support Pārstāvja atbilde 15.10.2020

Cienījamā Līga!

Ļoti atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām, kuras ir radušās nesen darbā pieņemta pārdevēja neuzmanīgas rīcības rezultātā. Tā kā mums ir ļoti svarīga augsta reputācija savu klientu acīs, turpmāk veltīsim pastiprinātu uzmanību visiem apstākļiem, kas ļaus pilnībā izskaust līdzīga rakstura pārpratumus. Esam gandarīti dzirdēt, ka nepatīkamā situācija ir atrisināta, kā arī ceram, ka esiet apmierināti ar saņemto dāvanu.

L Liga Maculska 11.10.2020

Laiks De Luxe veikals Dzirnavu iela 67