Gemoss

Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Gemoss - Sūdzības un atsauksmes

Gemoss Preces un iekārtas bāriem un restorāniem - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Uzņēmumā pilnīgi neciena un nenovērtē darbiniekus. Ieteiktu pasaukt darba vides uzraugus, lai paskatās, kā sievietēm liek staipīt 25kg maisus par 430 eiro mēnesī! Intereses pēc iekārtojos darbā uz pāris dienām, lai novērtētu situāciju ražošanas uzņēmumos, un sapratu, ka šajā uzņēmumā ņirgājas par cilvēkiem. Ļoti nekompetents "priekšnieks" tur ir Rolands, kuram loģiskā domāšana vispār nepiemīt, nerunāsim jau pat par cilvēcīgumu. Šis Rolands aizliedz visiem GEMOSS vīriešu kārtas pārstāvjiem...

Gemoss - Darba līguma noteikumi

Darba līguma noteikumi Daži līguma nosacījumi, kas varētu likt kādam padomāt pirms stāties darba attiecībās ar šo uzņēmumu. Piemēram sola algu 700 uz rokas beigās uz papīra 430 bruto un dažas piemaksas, kas nav lielas. Īsāk sakot tev sprauž batonus ausīs pirms tu redzi līgumu, kurā būtu jābūt ierakstītai solītai darba samaksai, bet patiesība ir tāda kāda ir.

Gemoss Preces un iekārtas bāriem un restorāniem - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikts serviss, darbinieki viens par otru nezina neko. Pie viena pasūtīju preci, ko solīja piegādāt nedēļas laikā, diemžēl vārdu nepiefiksēju un pēc tam neviens vairs nezināja ne pie kura tas bija un katrs saka ko citu vai iespējams vai nē pasūtīt preci, savienoja ar kādiem pieciem cilvēkiem pēc kārtas, katrs sūta pie cita, kā arī vēl smejas par mani, ka vēlos nopirkt nestandarta preci, kas citur Eiropā ir pieejama jebkurā veikalā. Mūsu uzņēmums šajā firmā vairs pasūtījumus noteikti neveiks un neiesaku nevienam!

Gemoss - Attieksme

Attieksme Prasīju cenu piedāvājumu šokolādei, jo mājas lapa nekā nav. Pat aprakstā. Tad šie saka izprašņāt firmas nosaukumu, adresi/kurā reģionā atrodaties un t.t… Atrakstīja, kā tad ar mani sazināšoties. Nu labi, aizsūtīju. Tad jau nākamais (3 cilvēks) man raksta, lai atsūtu tam savu mobilo. Kāda velna pēc?! Man vajag tikai ciparus, a šie jau izprašņā gandrīz vai mājas adresi. Teicu, kā labprāt izmantotu pastu, jo pagaidām neko pirkt no viņiem netaisos un vajadzīgi tikai cipari, tad šie vairs neko...

Us User007 08.05.2016
Komentāri 0 Ražošana

Gemoss - Attieksme un krāpšana

Attieksme un krāpšana Sveiki! Mani sauc Edgars un es strādāju picērijā un no rīta man gemoss atveda daļu preci! Man vajadzēja pirms pavadzīmju parakstīšanas pārbaudīt preci Bet tas šoferis pateica ka nav ko tur lūrēt oriģināls iepakojums tak. Bet iepakojums nebija oriģināls un es vnk parakstiku pairu kā rezultātā pazaudēju krūzīšu vākus. Kuri man jāmaksā no kabatas. Ja jums bija kādas problēmas ar gemoss šoferiem tad lūdzu rakstiet. Jo man nevajag lai kāds titars man sabojā visu dienu!!!!'

Gemoss - Attieksme

Attieksme Šajā veikalā iegriezos pirmo reizi un arī pēdējo.Viņiem stāv plastmasas kastītēs šokolādes podziņas,ieliku ratos un bērns netīšām pagrieza sāņus un visa šokolāde izbira.Tikpat labi arī es varēju pagriezt un izbērt jo vāks praktiski neturējās virsū.Atnāca viena sieviete-laikam apkopēja saka ka man jāsamaksā.Es teicu ka viņiem nav tiesības likt man maksāt jo katram veikalam ir norakstāmā prece.Viņa man atbildēja ka es esot bērnam devusi spēlēties.Un tā arī lika samaksāt.Vairs nevienu preci nepirku un zinu ka kāju vairs nesperšu šai veikalā.

Sa sany27 16.04.2015
Komentāri 7 Tirdzniecība

Gemoss - apkalpošana

apkalpošana Preču klāsts bagātīgs, izvietojums ērts, filiāle Čiekurkalnā darbojas kvalitatīvi, BET Mūkusalas ielas izvietojumā, virtuves piederumu nodaļā (2. stāvā) pārdevēja atsakās pārbaudīt preces (Laika mērītājs 38.2021 TFA) darbību pircēja klātbūtnē, aizbildinoties ar apstākli, ka ierīce pārbaudei būs jāieslēdz, un pēc tam to nemācēšot izslēgt.http://gemoss.lv/katalogs/majsaimniecibas-preces/preces-majai/pulksteni... jautājumu, vai pārdevējs spēj aprakstīt ierīces darbību vārdiski, atbilde noliedzoša. Lūdzu ņemt vērā un neuzrauties uz apkalpojošā personāla nekompetenci.