LV RU
www.sudzibas.lv Gemoss Attieksme pret darbiniekiem

Gemoss Preces un iekārtas bāriem un restorāniem - Attieksme pret darbiniekiem

Uzņēmumā pilnīgi neciena un nenovērtē darbiniekus. Ieteiktu pasaukt darba vides uzraugus, lai paskatās, kā sievietēm liek staipīt 25kg maisus par 430 eiro mēnesī!
Intereses pēc iekārtojos darbā uz pāris dienām, lai novērtētu situāciju ražošanas uzņēmumos, un sapratu, ka šajā uzņēmumā ņirgājas par cilvēkiem. Ļoti nekompetents "priekšnieks" tur ir Rolands, kuram loģiskā domāšana vispār nepiemīt, nerunāsim jau pat par cilvēcīgumu. Šis Rolands aizliedz visiem GEMOSS vīriešu kārtas pārstāvjiem palīdzēt nēsāt smagos maisus sievietēm. Principā, ja vēlaties piedzīvot visa veida pazemojumus, droši piesakaties strādāt Gemosā.
Man ļoti žēl to sieviešu, kurām nav izvēles, kā turpināt strādāt par pazemojošu atalgojumu.
Papildus visa Gemoss priekšnieku "šaika' tik vien domā, kā vēl padarīt darbinieku dzīvi darbā neizturamāku, izdomājot samazināt algas, atņemt svētku dāvanas, utt. Šausmas! Cilvēki, lūdzu, mainaties! Kauns par latviešu tautu!

14.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Vairāk sūdzības par Gemoss Preces un iekārtas bāriem un restorāniem

Komentāri (10)

R Raimonds Brutāns 14.12.2018

Var arī tur neiet strādāt?!? Pa 430 ir lētāk sedēt mājās.

J janisindriksons99 31.05.2019

Stulbenis pats izdzīvo ar 430 bruto, kas +/- 300 Eiro uz rokas bledz! Kapeiku pisēji, kas skopi pēc velna!

D davanina 17.12.2018

Kāpēc sievietēm nav izvēles? Mācieties, centieties, kļūsiet pašas par priekšniecēm, pie tam ideālajām priekšniecēm!

Z zigis 18.12.2018

Cilvēcīgu attieksmi pelnījuši visi.

R Rolands Ražošana 18.12.2018

Paldies par kritisku piezīmi, noteikti ņemšu to vērā. Darba vide Gemoss-ā ir aktīva un dinamiska un mums visiem ir izvēles tiesības izvēlēties tādu darbu kāds atbilst mūsu spējam un zināšanām. Ar nožēlu jāsecina, ka ir cilvēki kuri nav spējīgi atklāti risināt darba problēmas tieši par tām runājot un atrisinot tās, bet šādi publiskojot sagrozītus un "no viena skatu punkta" iztirzātās lietas, pie tam nepatiesas. Ceru, ka šis tikai spēcinās to kolektīva daļu kuri ir Gemoss patrioti un mīl savu darbu. Paldies. Priecīgus svētkus visiem. Rolands.

Z zigis 18.12.2018

Atbilde tiešām diplomātiska un tai veltīts laiks. Tomēr nav dūmi bez uguns. Parādiet savam kolektīvam, kad esat vadītājs uz kuru var atbalstīties. Nevis no kura jābaidas. Cīnaties par saviem darbiniekiem. Nevis ieviešiet jaunus drastiskus nosacījumus lai uzņēmuma vadībai padižotos. Vai kādreiz esat paslavējis savus darbiniekus? Domāju ka ne. Vai viņi to nav pelnījuši? Domāju ka ir gan.

R Rolands Ražošana 19.12.2018

Manā komandā nekad nebūs slinku un gļēvu cilvēku!

V vergs2019 05.01.2019

Pârvietojot kravu bez celamiem mehânismiem, ievero pielaujamâs smagumu pârcelšanas normas, kas vienâ
panemienâ vîriesiem nepârsniedz 50 kg,
bet sievietem:
veicot pastâvîgu darbu mainas laikâ — 10 kg;
pacelot smagumu vairâk nekâ 1,5 m augstumâ —10 kg;
smaguma celsana un pârvietosana, ja darbs tiek veikts pamîšus ar citiem darba veidiem, — 15 kg
mainas laikâ kopejâ pielaujamâ smaguma pârnesâšanas vai pârvietošanas noma nedrîkst pârsniegt — 2500 kg

J janisindriksons99 05.01.2019

Žēl, ka iedot priekšniekam pa muti šajā valstī tiek sodīts cilvēks, kurš no vienas algas līdz otrai izdzīvo! Bet vajadzētu atļaut to! Neciena nevienu tikai līdējus Gemoss atbalsta.

D davanina 07.01.2019

Pēc komentāriem izskatās, ka visi strādā tajā uzņēmumā un ir pārliecināti, ka sūdzībā teiktais ir taisnība? Varbūt tā vienkārši ir vēlme kādam ieriebt personīgi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes