www.sudzibas.lv Gemoss Briesmīgi apstākļi

Gemoss SIA / Mūkusalas Ielā - Briesmīgi apstākļi

Šodien apmeklēju Gemoss Veikalu Mūkusalas ielā 73, Rīgā. Man nav pārliecības par tu esošo darbinieku labsajūtu, taču man kā klientam sajūtas ieejot veikalā bija zem katras kritikas-telpas neveidinātas, kondicioniera nav. Pēc visa spriežot un summām pie kases, neliekas, ka uzņēmumam varētu būt kādas problēmas, kas liegtu iegādāties kondicionierus, vai kaut ventilatorus.

Šķiet, ka temperatūra telpā ir augstāka kā vispār to pieļauj darba likums, taču par to nevaru spriest, jo mērījumus, protams, neveicu.

Ja šo lasa kāds no uzņēmuma pārstāvjiem, silti iesaku par to padomāt. Tas ir ieguvums ne tikai jums pašiem, bet arī klientiem.

K Katrina Rubene 13.07.2021

Paldies par Jūsu ziņu! Saistībā ar lielo karstumu visā Latvijā, mūsu ventilācijas iekārtas nav izturējušas slodzi. Apzināmies situāciju un risinām jaunu iekārtu uzstādīšanu, cik ātri vien iespējams! Tikmēr cenšamies darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu gaisa apriti veikalā un samazinātu temperatūru. Atvainojamies par bēdīgo pieredzi un plānojam, ka šīs nedēļas laikā situācija tiks atrisināta.