www.sudzibas.lv Gemoss Slikts darba devējs.

SIA Gemoss & Ieva Treija - Slikts darba devējs.

Viena no sliktākajām darba pieredzēm SIA Gemoss strādājot par šoferi ekspeditoru. Nostrādāju līdz pirmajai algai un sapratu ka šai firmā solīts makā nekrīt. Pirmkārt jau darba alga, pēc viņu sludinājumā solīto 1000-1200 bruto vietā par trešdaļu mazāk strādājot +/- 10H dienā.
Noteikti lasīt darba līgumu un neiesaku parakstīties uz "akorda darba algu", totālās darba algas aprēķinam kā viņa tiek aprēķināta praktiski nav iespējams izsekot, uz manu jautājumu fimas pārstāvim S.Kučinskim vai tiešām par +/- 200 darba stundām sanāk tik maz pārstāvja atbilde: tu strādāji 140 stundas. Kamēr krāmē preci firma neuzskaita darba stundas, kamēr mašīna nekustas un GPS neskaita km skaitās ka darbinieks nestrādā. Otrkārt, (kas ir strādājuši šo darbu un it īpaši Rīgas centrā domāju sapratīs) piegādes transports bieži vien traucē citus satiksmes dalībniekus, bieži vien lai piegādātu preci jāapstājas kādā neatļautā vietā, cik zinu tad starptautiskās piegādes kompānijas tādas kā DHL UPS maksā tādu kā priekšapmaksu par to ka viņu auto stāv neatļautās vietās, šī mazā LV firma to nedara un tad ja policija uzliek sodu par neatļautu stāvēšanu vismaz normāla firma saprot ka darbinieks stāvēja pie "točkas'' lai piegādātu preci un šo sodu pati arī apmaksā, manā gadījumā firma visu atbildību novēla uz mani, it kā es sava prieka pēc stāvu neatļautā vietā lai piegādātu šīs firmas preci. Visādā gadījumā, ja kāds šo izlasa, varat paši lemt kas ir pareizi kas nē.
Kamdēļ pieminu ne tikai pašu SIA Gemoss, bet arī tā īpašnieku I.Treiju, jo ejot prom no šī darba devēja man ciniski un nikni jautāja: Vai tu, darba ņēmējs, gribi miljonus pelnīt!? Par I.Treiju daudz rakstīts kā šī LV firma attīstījusies utt, velns viņu parāvis, izrādās ka šī firma ir attīstījusies uz savu darbinieku rēķina neizmaksājot pienācīgu atalgojumu un liekot maksāt vēl arī par to kas būtu jāuzņemas firmai. Tā lūk šķiet attīstās LV darba devēji un pelna uz darbinieku rēkina. Viens no firmas īpašniekiem šķiet savu karmas devu saņēma, gan jau saņems arī pārējie.

N

Komentāri (2)

N Nevergs 17.10.2022

It kā "algas lapas" praktiski nekādas informacijas (ari nostradatas stundas) nav , izsekot no tiem principā neko nevar... Teikšu diplomatiski, iemesls , kāpēc tā sanāca, ir ļoti skaidrs. S.Kučinskis tur joprojām stāsta pasakas .
Un, jā, sludinajumā ir viena lieta, darba līgumā - cita , bet "darba algas aprēķinos" mierīgi var sanākt vēl ari treša. Visi visu saprot.
Darbiniekus uztver kā mājlopus.

V vērotājs123 02.04.2024

Pilnīgi Jums piekrītu!
S.Kučinskis joprojām stāsta pasakas. Atteiksme pret darbiniekiem ir briesmīga,cilvēki visu laiku mainās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes