www.sudzibas.lv Sky Apsardze -šausmīga attieksme

SKY - Apsardze -šausmīga attieksme

Nesen apmekleju veikalu Krasta iela. Kad visu biju nopirkusi un samaksajusi un izgajusi ārā pie manis piegaja apsargs un lika izkratit mantas. Piekritu, bet tur nekas netika atrasts. Tad Viņš mani apsauca nesmukiem vārdiem un es aizgāju. Šinī veikalā ir šausmīga attieksme.

E

L Laine 23.02.2009

Tu arī viņu varēji ar nesmukiem vārdiem apsaukāt. Varēji viņam pateikt, ka viņš ir Hamburgas gailis!

. ...kl 23.02.2009

:D

T tori 25.02.2009

BIJA ARI TADS GADIJUMS.Tiko ataisijas veikals SKY uz Krasta cilveki naca iepazitie ar veikalu, precem.Viens ve4uks ari atnaca paskatities cenas, apsargi vinju uzkatija par zagli, staigaja vinjam pakal, jo ve4uks tikai staigaja pa veikalu un galu gala neko nenopirka.Vaitad tiesam cilveks nevar ieiet veikala un apskatit preci?

B Bertrups Valdis 17.01.2019

Spriežot pēc tavas rakstīt prasmes, tu esi tas večuks, vecīt attīsties, tev noteikti nepietiek nauda lai iepirktos šādā veikalā. takā urļik kraties tālāk..

Mamma 25.02.2009

Nu tam es neticu tik labs veikals un ta...

S Sanita 25.02.2009

Tev bija visas tiesības mantas ārā nekratīt. Ja viņi grib pārbaudīt, jāved uz atsevišķu telpu, nevis tas jādara uz ielas. Īsta latvieša mentalitāte - paklausīgi visu izdara, aiziet mājās un raksta sūdzību internetā. Ej pie veikala vadības un sūdzies!!!

A andrejsupītis 06.03.2009

vai tik nebij tā ka aiz kasēm apturēja apsargi par to ka caur kasēm nebij izlaisti krēmi kkue 12 ls vertībā, to protams nepiioeminam :D

F ferrara 20.03.2009

vispar jau tados gadijumos jasauc policija, jo apsargi nevar nevienu kratit

Mamma 20.03.2009

Neticu ka SKY veikala tas ir iespejams, drizak ta ir provokacija.

ī īpašniece 20.03.2009

Tas veikals drīz bankrotēs, nu par traku tās cenas.