LV RU

Forevers

Forevers SIA
www.forevers.lv
Adrese: Granīta iela 9a
Rīga
Latvia - LV-1057
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67844565
Fakss: +371 67844564
+371 67844567
Darba laiks: 8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 17:30
8:00 - 16:00
8:00 - 15:00
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

11%
Sūdzības
16
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
7
Apskatīt statistiku

Forevers - Sūdzības un atsauksmes

Forevers - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien ar ģimeni atbraucām uz Baložiem iepirkties! Kārtējo reizi trāpīju uz brīdi, kad pārdevēja sataisījusies pīppauzē! Gribēju ieiet nopirkt gaļu, kur tiku jauki sagaidīta ar vārdiņu. B.. Ģ! Sajutos diezgan riebīgi. Pateicu pārdevējai, lai jau iet kur gribēja. Uz ko viņa slēdzot durvis man atbildēja (ja bi apslužila) . Uz ko es atbildēju kad es neesmu nekāda b.. Ģ. Pārdevēja pagriezās un izgāja ārā pie dārzeņu tirgotājas pīpēt. Acīm redzot klačiņas uzsišana un pīpēšana ir svarīgāka, nekā apkalpot pircēju! Attieksme vienkārši super! Tā turpināt!

At Ativ 09.08.2019
Komentāri 5 Tirdzniecība

Forevers - Nostāvējusies produkcija

Nostāvējusies produkcija Labdien! Pagājušajā piektdienā 5.04.2019 jūsu jaunatvērtajā veikalā Kuldīgā, pilsētas laukumā 7 iegādājos 1,5 kilogramus "svaigu" cūkgaļu par 3,51 eiro kilogramā. Vizuāli produkts bija izlikts tirgošanai veiksmīgi-ar smuko daļu uz augšu. Kamēr skatījos kādu desu vēl piepirkt klāt, (desu vitrīna ir pretējā vitrīnā gaļas vitrīnai) tikmēr pārdevēja bija pirkumu veiksmīgi iepakojusi politilēna maisiņā un piedāvāja man jūsu jaunāko-vistas gaļas sardeles ar zaļumiem. Pārbraucot ar nopirkto...

Forevers - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nervoza un pārgurusi tumšmate pārdevēja man patrāpījās 21.. Martā Dzelzavas ielas 51 forevers veikalā. Viņa pat atļaujas kliegt uz pircējiem, kaut pašai nav nekādas sajēgas par karšu norēķiniem. Un to jau viņai nemaz nevajagot, jo tālāk par desas gabalu nav jāzinot. Lai katrs tik daudz jēdzot. :) iesaku apmeklēt citus tuvākos gaļas produktu veikaliņus.

Forevers - Krāpšana

Krāpšana Firma kura pelna miljonus, taisa un maina nepārtraukti veikalos interjeru un reklāmas, noniecina savas pārdevējas. Pārdevējas strādā garas smagas stundas, bet algā saņem knapi 400 eiro. Neiesaku iet tur strādāt, tu būsi nenovērtēts, labu vārdu nedzirdēsi, bet saņemsi algā veselus 400eiro... Fuj miljonāriem

Forevers - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Šodien 27.08.2018, Ķeguma FOREVER veikalā, pārdevēja Sanita bija ļoti neapmierināta, kad prasīju parādīt vairāk par vienu gaļas gabalu, vienu pārgrieza, lai gan neprasīju, tad nevēlējos šo gabalu ņemt, sāka mest gaļu vitrīnā ar plikām rokām, nervozi paceļot balsi, teica, ka nekā cita nav! Cilvēku priekšā uzvedās, kā mazgadīgs bērns! Es ļoti neērti jutos veikalā esošo cilvēku priekšā!

Ai Ainna 27.08.2018
Komentāri 1 Pārdevēji

Forevers - Spalvainas cāļu kājas

Spalvainas cāļu kājas Nopirku turpat par 4 eiro cāļu kājas, visas spalvainas, zvanu uz norādīto nr tur uz manu sūdzību atsaka lai uzgaidu un sāk skanēt mūzika un pie 6 min vienkārši tiek nolikta klausule, neatbildot uz manu jautājumu kā strādā viņu darbinieki?, vai es maksāju naudu par spalvām?

Forevers - Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas

Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas Man nešķiet, ka dzīvnieciņiem patīk, ka viņus nogalina un pārstrādā gaļā, ko mēs apēdam. Forevers iepērk beigtu dzīvnieku līķus no citām eiropas valstīm (rakstīts viņu mājaslapā sadaļā par uzņēmumu - leģenda un vērtības) , saber garšvielas un pārstrādā tos "gaļā", cīsiņos, speķī un apmāna pircēju ar mārketinga trikiem un skaistām fotogrāfijām, un smalki izstrādātām reklāmām. Vai tiešām ir normāli ēst asinsdesas (desas pildītas ar dzīvnieku asinīm un grūbām) , liellopa kuņģus, aknas un pildītas cūku zarnas?

Forevers - Malta masa kotletēm bija atrasts dzelžs priekšmēts

Malta masa kotletēm bija atrasts dzelžs priekšmēts Šodien 13 02 2017. es nopirku veikalā paku ar kotlešu masu. Mājās es saku taisīt kotletēs un atrādu iekša lielu skobiņu. Aiznesa atpakaļ uz veikalu. Pārdevēja bija ļoti laipna pazvanīja menedžerim, apsolīja nofotografēt. Atrisināja problēmu, iedeva vel vienu paku. Liels paldies pārdevējai. Lūdzu šo problēmu atrisināt, kur maļ gaļu. Jo tas ir svešķermiņš. Kas var ļoti kaitināt veselībai cilvēkam.

Forevers - Невозможность дать заказ

Невозможность дать заказ Кошмарный сервисс- если посылать заказ по интернету - могут пропустить а дозвонится - катастрофа Сначала нажмите цифру 1 потом еще какую то а потом оператор отчитывает что потеряли много времени на клиента. В общем нужно что то срочно делать с сервисом

Forevers - Тухлятина

Тухлятина В субботу купили колбасу в фореверсе, пришли домой, достали, вся плёнка липкая, покрыта плесенью и засохшая. Только середину смогли порезать и она оказалась тухлой. Это уже не первый случай. 18 апреля зашла в магазин купить печенку, вспомнила что забыла сметану купить, решила там взять, она сказала что срок подходит, только что сняла с витрины по этому скидка, прихожу домой стала готовить, смотрю сметана до 14 апреля срок, 4 дня просрочки и она только сняла с витрины?! Санэпидемстанция по ним плачет!

In inname 26.04.2016
Komentāri 0 Tirdzniecība

Forevers - Veca gaļa

Veca gaļa Sveicināti, vakar 2.07.15 Forevers veikaliņā Tukumā nopirku malto gaļu,bet kad vakarā taisījos to gatavot izrādās uz iepakojuma ir 5 dienas vecs termiņš 27.06.15....esmu tik dusmīga,nezinu ko darīt gribās ar visu to iepakojumu iet atpakaļ un lai maina, bet problēma ir tajā ka man nev čeka...nekad nebūtu domājusi ka tik mazā veikaliņā nevar nokontrolēt derīguma termiņus,es saprastu ka ja būtu iepriekšējās dienas termiņš nav pamanīts tas arī nebūtu nekas traks bet ne jau 5 dienas vecs.

Forevers - Krāpniecība

Krāpniecība Iepērkoties Sarkandaugavā, Hapsalas ielā "Forevera"veikalā gaļas nodaļā, gaļu kurai vitrīnā bija cena 2,47 Ls kilogramā, bet uzliekot šo gaļu uz svariem, tā kļuva dārgāka un maksāja jau kā izrādījās čekā 2.88 Ls kilogramā. Apzināta un nepārprotama krāpniecība ar mērķi palielināt veikala apgrozījumu, krāpjot klientu.

Forevers - konkursi

konkursi Ja iepirkuma cena cūku liemenim ir 1.28, vai var uzražot desu par 0.89 santīmiem, kā gan pārstrādes uzņēmums var uzvarēt šajā konkursā. Tas nozīmē ka mūsu bērni ēdīs mēhāniski atkaulotu gaļu. Tur no gaļas nav ne smakas. ŠĪS RINDAS DERĒTU IZLASĪT KONKURSA RĪKOTĀJIEM. Vai nu tā ir kontrabandas prece

Forevers - Nekvalitatīva vista

Nekvalitatīva vista Šodien 11.02.2011. Veikalā TOP Kuldīga nopirku Forevers kūpinātu vistu un izrādās pēdējais draņķis . Pirmkārt piešpricēta ar kaut kādu ūdeņainu šķidrumu, jēla un no kūpinājuma ne smakas . Nomērcēta kaut kādā ķīmiskā draņķī un nosutināta. No īstiem dūmiem, garšvielām, vai marinādes, ne grama un ne smakas. Pat suņi to brīnumu neēda ! MURGS kaut kāds ! Ja kūpinājums, tad kūpinājums ! Ja krutka, tad uz cenu zīmes ari jāraksta - mākslīgs kūpinājums, vai vēl kā, nevis jāmāna pircēji !!! Tāpat kā krējumam - ja izstrādājums, tad izstrādājums.

Forevers - Salits spekis pa 2. 59 ls kg

Salits spekis pa 2. 59 ls kg Vakardien (25. 01. 2010) veikala ¨super netto¨¨nopirku sia ¨forevers¨ salitu speki. Cena bija diezgan augsta - 2. 59 ls par kilo. Termins labs. Bet garsa... Tas bija nav salits spekis - tas pec garsas - cieta, bezgarsiga biomasa!!! Es pat saubos ka sis produkts razots latvija.Drizak tas ir spanija razots cuku spekis, kuro diemzel es kadreiz garsois... Ne riskeijet! Ne percijet!!!

Forevers - Loti lens internets, nedod to ko sola, atrumu

Loti lens internets, nedod to ko sola, atrumu Piesledz intrnetu un nedod to ātrumu ko sola, cs serveris vispar bremze. zel uzlikt lielāku ātrumu. Par internetu jāmaksā mēmākā nauda, bet ja ietu tad saprastu.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes