www.sudzibas.lv R Centrs Neoieņem kartes

R Centrs - Neoieņem kartes

Biju patiesi pārsteigta, veikalā pie kases ieraudzīju lielu uzrakstu: JA PIRKUMS IR MAZĀKS PAR 2, 00 LVL NORĒĶINU KARTES NEPIEŅĒMAM!!!
Kas par murgu? Šobrīd, kad cilvēki ir pieraduši izmantot kartes, neizmantojot skaidru naudu, kā arī bankas mudina neizmantot sk.naudu, apgalvojot ka jebkurā veikalā var norēķināties ar kartēm, klientiem pēķšni nedrīkst norēķinātes ar karti!!!
Tas nav likumigi, kā kaut ko tādu var pieļaut vikala vadība. Es jau saprotu ka veikalam tas nav izdevīgi, ka ir jāmaksā komisija par tranksācijām kas ir mazākas par šo summu...bet lai tik bezkaunīgi likt šādu brīdinājumu!
Galu galā, tas jau draud ar patērētāju tiesību pārkāpumu. Kā arī es laikam nākamreiz izvēlēšos citu veikalu, kā nekā konkurenti neaizliedz klienteim karšu pakalpojumus.

: :) 01.04.2009

Nu izveelies citu veikalu! Muļķīgi ir apgalvot, ka viņi pārkāpj kaut kādas tavas diesības. Daudzos mazajos veikalos ir šādi uzraksti, jo veikalam ir jāmaksā par savienojumu bankai, ja tu lieto VISA karti. Šī summa nav mazā. Ja tu nopeerc tikai košļeni, veikalam tas sanāk neizdevīgi, jo jāmaksā par savienojumu. Dzīvoju Nīderlandē, šeit neviens neizmanto VISA kartes. Tās parastos veikalos kā Drogas, Rimi nepieņemtu. Ar tām varētu norēķināties par luxuss precēm.. Tā kā nav ko vainot veikalu par savu nezināšanu! Nekas šajā dzīvē nav par brīvu!

S Smile 01.04.2009

Es piekrītu ka viņiem tas sanāk dārgi, bet var jau arī vienkārši lūgt klientus, bet ne jau aizliegt!!! Jo tomēr LATVIJĀ, tas ir pārkāpums, nepieņemt kartes un nav svarīgi kādas. Un diez vai mēs varam līdzināties Nīderlandei, kā arī tas ka es neminēju ka izmantoju tieši Visa karti, bet izmantoju parasto debetkarti.

J Jānis 02.04.2009

Sorry, bet, lai arī aizliegts, dauzdviet pasaulē ir cits uzraksts: "gribi maksāt ar karti maksā komisiju", piemēram dzīvoju Zviedrijā, saldumu veikaliņā maksai ar karti komisija 5 kronas. - 0.35 santīmi - maksā komisiju un pērc ko gribi, vai arī vecajā labajā kešā.

Pats esmu veikalnieks un pilnīgi saprotu, ka par mazu draņķi cilvēks vēl maksā ar karti, tad tu ne tikai neko nenopelni ar to darījumu, bet vēl piemaksā par to pirkumu(!) Kā tā? Jo VISA un bankas komisija par darījumu ir vairāki procenti no summas.

S Smile 03.04.2009

Tieši tā!!! es saprotu arī viņus, bet nedrīkst aizliegt!!! ja viņu uzrakstītu ka klients arī maksā komisiju, tad nevienam jautājumu nebūtu, bet tas nav rakstīts! ir tikai aizliegts.

I ieva 03.07.2011

kas tas par stulbumu, brēc te, ka pārkāpums, kur tu, muļķe to ņēmi?
nav nekāda likuma, ka jāpieņem tava karte
nav nekāda likuma, ka nevar likt mazāko iespējamo summu
un nav nekāda likuma, ka visur jābūt iespējai maksāt ar karti, kā kko tik dumju vispār var izdomāt
gan jau tu sevī kkur apzinies, ka neesi diez ko gudra un izglītota, tev vajadzētu biežāk sev to atgādināt, nevis censties piesārņot citu cilvēku prātus ar stulbumu
nekompetentā sīkumaini marazmātiskā bļaustekle