Top Shop - meli

Neiesaku nevienam iepirkties šajā interneta veikalā. Ja nu vienīgi gribat dzirdēt melošanas augstāko pilotāžu. Pasūtīju preci, ko solīja piegādāt 2 nedēļu laikā, tās pagāja, zvanu. Tieši šodien esot prece atvesta, tā, ka nākamnedēļ būšot. Vēl pēc nedēļas, tas pats. Zvani kad gribi, tieši tai dienā prece atvesta, tā, ka mazliet vēl jāpagaida. Sazinoties ar preces ražotājiem uzzināju, ka viņi ar šo arteli ir lauzuši līgumu un preci vairs nepiegādā. Nu jau sporta dēļ zvanu uz top shopu, gribās pasaciņu dzirdēt. UN BIJA, JAUNA!!! Šoreiz viņiem esot bijuši plūdi, prece sabojāta, jāgaida jauna. Gribu piezvanīt atkal, bet bail uzsūtīt cilvēkiem zemestrīci vai cunami.

J

E Ed 04.12.2008

LABS!!!

I Irēna 05.12.2008

Tai pašā laikā top-shop ir viens uzbāzīgs uzņēmums. Zvana, piedāvā dažādas akcijas preces un atbildi, ka padomāšu, uzskata par veiktu pasūtījumu.

P Pēters 06.12.2008

Sviestaina kompānija!!! Iesaku visiem viņus ignorēt!

A Aggressive 06.12.2008

Man vispar smiekli nak: ko tur var pirkt taja Top shop? Super puper zobu birsti ar puteklasuceja un trenaziera ipasibam??? Pilnigs LOL...

S santa 10.01.2009

shis ir viens pretigs uznemums, kas 4akaree cilveekus un visaadi krapjaas!neticiet ka preces ir no italijas vai slovenijas-ta ir KINA!
visi saka ka buus atlaide-neviena atlaide nav lielaka par 10%! +vel pasta izdevumi=rezultata sanak parmakasaat=ja jau gribat suda preces-ejiet uz maskavas 400 vai vieniibas gatvi 113-tur ir top-shop veikali!

J Jana Podniece 27.02.2009

Man arī atsūtīja brāķētu Celluless aparātu, es no viņiem prasīju tikai nomainīt brāķēto detaļu, jo esmu lasījusi kā ir ar to apmaiņu. Protams, ka nav nekāda pretimnākšana. Varbūt kāds zin kur atrodas kāds viņu kantoris ārpus mūsu valsts, jo izskatās ka šeit taisnību nepanākt. Tā nedrīkst būt, ka precei kura pirkta Latvijā nav pat garantijas remonta darbnīcas. Man nevajag apmainīt aparātu, bet es gribu nopirkt brāķēto detaļu. Vai arī to kantori jālikvidē ar kopējiem spēkiem.

A atrisini 27.02.2009

labaak peerciet preces www.atrisini.lv
tur visaam preceem atlaide -83% un cenas no 1 Ls.
piegaade nekaveejoties un garantija 2 gadi!

G Guna123 16.12.2013

Uzbāzīga gan ir šī kompānija. Saku ka man patreis nav laika runāt, taču viņi izliekas mani nedzirdot un maļ savu maļamo. Labāk iepērkos ebay - tur viss ir apmēram 2 - 3 x lētāk un kvalitatīvāk.