Top Shop - Melošana

Man palika ļoti nepatīkami pēc zvana no top shop vārdā Deniss, runāja jau Skaisti, pat man ģimene nevarēja saprast kāpēc mana tāda sejas izteiksme.. Pēc sarunas piekritu preces saņemšanai, bet ieejot mājas lapā paskatoties biju šokā. Prece, ko piedāvāja neatbilda patiesībai atlaide bija kaut kāda, bet ne tik liela.
Un mājas lapā ieraudzīju samērā lētu preci to pašu, ko viņš noklusēja.
Nesmuki, turpmāk, kad zvanīs, nekad nerunāšu vairs ar šo kantori.
Un mēģina pierunāt, lai ņemu uz nomaksu, bet kāpēc man jāuzņemas saistības?
Zvanus saņēmu vairākas reizes.
Tagad saprotu viņu politiku, patiesība preci tu beigās nopērc par īsto cenu un bez atlaides.

01.07.2022

O

Good Intentions 01.07.2022

Zvanus no šiem jefiņiem nedrīkst ņemt pa pilnu. Teiksi kādu vēlies un dabūsi apstiprinājumu, bet tāpat atsūtīs ne tādu kādu vēlies. Itkā baigi izdevīgs piedāvājums, bet citur var lētāk atrast. Šādus zvanus ar izdevīgiem piedāvājumiem na.. sūtīt vajag - отвечаю!

A Anete35 01.07.2022

Man ir kaut kādi 15 nobloķēti numuri no viņiem. Laikam neliek man mieru, jo kaut kad pirms 10 gadiem izdevās mani apmuļķot. Nopirku 2 pilnīgi nelietojamus un cietus spilvenus no Dormeo. Ļoti uzbāzīgs mārketings.