www.sudzibas.lv Top Shop Neatbilst aprakstam

Top Shop - Neatbilst aprakstam

Top shop telefoniski piedāvā ierīci kukaiņu atbaidīšanai. Telefonsarunas laikā jautāju vai šī ierīce der trušu novietnē. Atbilde skan ka der atbaidīšot gan odus, gan citus lidoņus. Preci saņemot un izpakojot klāt pievienotajā instrukcijā rakstīts, ka nedrīkst lietot ja lolojumdzīvnieks ir trusis vai kāds cits grauzējs. Līdz ieliktajā katalogā aprakstā par šo ierīci nekas netiek teikts, ka trusim šī ierīce ir kaitīga, netiek arī minēts ka atbaidīs lidojošus insektus. Sakiet vai top shop saprot pats ko viņi īsti tirgo?

26.06.2022

ž

S Studio Moderna SIA 27.06.2022

Labdien,
situācijas noskaidrošanai un, lai vienotos par tālākām darbībām, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu servisu, rakstot uz [slēpt]@top-shop.lv.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu, Top- Shop.

I InternetaTaarps 03.07.2023

Viņiem galvenais iesmērēt, poher vai strādā vai nē. Viņi to visu pērk no AliExpress un tad pārdod 5-10 reizes dārgāk.

Ar cieņu,
Tārps.