www.sudzibas.lv SIA Tikai durvis Vēl nav zinams, kad es saņemsu savu preci

SIA Tikai durvis - Vēl nav zinams, kad es saņemsu savu preci

Nekad neperciet durvis saja veikala, jo

1) durvis tiek uzstaditas max. Pec viena menesa no pasutisanas dienas, bet ka liecina prakse durvis kuras mes pasutijam ir jagaida jau vairakus menesus, jo redziet tas netiek vestas no Krievijas laika.
2) kad un kura datuma beidzot tas redzesi sava maja vai dzivokli skaidri nezinu, jo sola ar tuksiem solijumiem no vienas nedelas lidz otrai.
3) vel atlaujas panirgaties, ka iedosot naudu aizskariem kamer durvis neesot!

NEKAD VAIRS NEPIRKSU DURVIS TAJA VEIKALA UN NEIESAKU TO DARIT CITIEM ( vel nav zinams, kad es sanemsu savu preci par kuru ir samaksata liela nauda)!!!

E

B BIC 18.05.2012

SIA BIC piedāvā ļoti labas un kvalitatīvas metāla durvis, biju licis sev privātmājā 2 durvis, izskatās un strādā teicami

Iesaku visiem!

Nu tas ir iespējams, ka durvis izgatavo pēc mēneša, jo nav zināms cik noslogota ir ražotne.