Videoplanēta - Paldies

Ceļā caur ''Origo'' sanāca iegriezties šajā veikalā, meklējot vienu filmu. Pārdevējs, vecāks kungs, bija ļoti laipns. Lai gan veikaliņš pilns ar cilvēkiem, palīdzēja, cik spēja, lai konkrēto DVD atrastu. Par nelaimi, filmas tobrīd pārdošanā nebija, tā vietā man piedāvāja citu, jaunu tā paša režisora filmu, tikai nesen iznākušu. To gan uzreiz nenopirku, taču tagad apsveru iespēju tomēr to iegādāties, tik ļoti patika apkalpošanas veids :) Ļoti prieks, ka vēl ir arī tādi pārdevēji, kas uzreiz neizplūst trīsstāvīgajos ''matos'', ja pircējs preci neiegādājas.
Tieši tikpat labi vārdi man sakāmi par veikala otru pārdevēju, meiteni, kas, pēc maniem novērojumiem, parasti strādā no rītiem. Bijuši gadījumi, kad dators vienkārši nelasa informāciju no svītru koda, bet pārdevēja tad centās tik ilgi, kamēr viss tomēr notika (Lieki piebilst, ka dažos citos veikalos (tai pat RIMI) jau pēc diviem pirmajiem mēģinājumiem pircēju naturāli pasūtītu d... bez pirkuma). Liels paldies šiem abiem pārdevējiem kā arī tiem, kas viņus nolīguši darbā! No viņiem daudzi varētu mācīties, kā izturēties pret pircējiem.

ū

S Shuumis 07.11.2008

Nu nu neizskataas shii peec suudziibas bet peec tava atbalvojuma !!! Savas patikas kas tevi apmierina vari drukaat citur nevis te !!! Shii nav apbalvojumu adrese !!!

ū Ūpis 07.11.2008

Iedod adresi, tad drukāšu citur!

A Anna 30.05.2010

Paldies.lv:D

J jonne 30.05.2010

a man gribētos teikt ka bieži nāk tādi klienti ka pret tiem grūti izturēties laipni. Tāpēc vair negribu strādāt par pārdevēju