www.sudzibas.lv Randoms Ļoti patīkami

Randoms - Ļoti patīkami

Šodien pēcpusdienā devos uz šo veikalu iegādāties šo to savai mūzikas ierakstu kolekcijai. Paŗdevēja bija ļoti atsaucīga un laipna (ar ko vispār ļoti reti esmu saskārusies), palīdzēja atrast nepieciešamo disku veikala plauktos, vispār kopumā atstājot ļoti labu iespaidu arī ar savu izskatu, kas, pēc manām domām, atbilda viņas darba vietai. Pilnīgi prieks iepirkties, ja pretī tev tādi cilvēki. Paldies viņai un veikala vadībai, kas tādu cilvēku pieņēmuši!

ū

I Ivan 06.11.2008

Ar mani parsvara pardevejas ari ir laipnas. Pasham jabut pozitivi noskanjotam, laipnam un tad ari pardevejas bus laipnas. It ipashi, ja tas ir jaunaka gada gajuma meitenes. Vinas tak nav vecas vecenes, kuras medz but ignas. Taa kaa, esi pats pozitivi noskanjots, ar pozitivam domam ej visur un visur tev bus laipni cilveki

ū Ūpis 07.11.2008

Dienmžēl man parasti gadās TĀDI eksemplāri, ka tur ne ar manu pozitīvismu, ne ko citu neko labu nevar panākt. Laikam man uz tādiem veicas notrāpīt.

L Lepi 07.11.2008

Ivan pareizi, mums no sākuma jābūt laipniem, tad varam gaidīt no pārējiem. Vardiņš LŪDZU ir tomēr ļoti svarīgs.

S Shuumis 07.11.2008

neizskataas peec suudziibas te !!! visus savus apbalvojumus drukaajat citur shis nav nekaads patikas portaals kur ai kaa man bij labi gaaja utt

D Dd 07.11.2008

PIlnigi piekritu Ivana k-gam!!