www.sudzibas.lv Stockmann Nekvalatatīva prece

Stockman - Nekvalatatīva prece

Esiet prātīgi pērkot Stockmani ART DECKOL firmas acu tušas, viņas tur jau no stāvēšanas ir ižuvušas, un ja Jums nav čeka neviens Jums pretī nenāks, neskatoties uz to ka esi patstāvīgais klients .

K

Komentāri (6)

T toony 07.11.2008

Nu protams, ka nenāks...vajag ņemt čeku un viss būs ok.

L LLLL 09.11.2008

Tādu patstāvīgo klientu tur ir tūkstoši... :)) Tā nav lauku bodīte, kur ciemā dzīvo 20 cilvēki un visus var atcerēties.

K kaspars 11.11.2008

Mana draudzene, to ka tuša ir veca/tukša piefiksēja nākamā dienā..Aizgājām, bija tāpati pārdeveja, kas to bija pārdevusi, un viņa arī manu draudzeni atcerējās.Uz mūsu teiktā, ka tuša ir tukša un lietota(jo attaisot to pirmo reizi vaļā, uz birstītes bija skropsta), pasmaidīja, redzēja, ka mums taisnība, bet neko neteica.Nu tad vismaz atzīsti to !!!Jā, esam vainīgi ka čeku nepaņēmām...Izsauca veikala vadītaju 18 gadu jaunu, tā arīpabolīja acis, un pateica, ka bez čeka neko nevar izdarīt.Sviests!! Būtu kaut apmainījusi pret citu, tās pašas firmas tušu!!!Nē, ta nevarot.Nu tad uzdāvinajām viņai to tušu, lai tad lieto pati.

D Dana 11.11.2008

Stulbuma stulbums... Nav čeka nav runāšānas! čeks ir vienīgais "dokuments" kas norāda kur un kad tā prece tikusi pirkta. čīkst un pīkst kaut gan pašī vainīgi.

H he he 02.04.2011

nevajag tur nekādu čeku, aizej uz 4 stāvu klientu nodaļu parādi savu klienta kartiņu, un tev visu noformēs kā nākās, tā kā uz kartiņas visi tavi pirkumi fiksējas un nevis art dekol bet gan art deco. Ne reizi man nebija problēmas stockmanā ar preci un lai to nenomainītu.

S sibila08 28.09.2017

Низкий уровень обслуживания. Больше закупаться в Stockmann желания нет. Все 4 этажа и нигде нет профессионалов.

1.этаж Продукты - испорченные. Сдали, так они все равно на прилавках - чай с насекомыми. Будьте бдительны что пьете и завариваете.
Лосось воняет, выбросили, не было возможности возвращать эту вонь. Купили вечером, утром на работу.
Дорогие конфеты с маленьким сроком(вплоть до месяца),т.е их закупали по скидке, а нам в полную стоимость продают. И это на праздники рождество, новый год
Кассиры. На товаре неправильно цена, на меня на клиента наезжает - наведите порядок на своем рабочем месте. Не хотела деньги возвращать.
Непрофессионализм. Хамство.

2.этаж Швея. Кривые швы, неаккуратно выполненная работа, грубые швы. Так и было изначально говорят, в оригинале. А швы кривые так все довольны и носят такие швы кривые. Руки тоже разные, вот и швы тоже разные. Люди вещи за 600 евро покупают с кривыми швами у нас и довольны!
Да и вообще, у меня зрение единица, я ничего не вижу. Другая швея ей вторит, а я вообще в микроскопах и тоже ничего не вижу!

Хамство.Непрофессионализм. Низкий уровень культуры, развития, воспитания.

1,2,3,4 этажи продавцы - КОНСУЛЬТАНТЫ не знают свой товар, ничего сказать о товаре не могут. Но подходят мешают смотреть. А самим сказать нечего о товаре, помочь в выборе не хватает квалификации!

Непрофессионализм. Хамство. Некомпетентность!

Такая же "радость" покупки и общения с персоналом stockmann ждет вас в отделе клиентов.
если им напишите - вам не ответят.
Позвоните - не ответят
Если вдруг на 4 день возьмут трубку, то пошлют и будут некорректно разговаривать. Я теперь поняла что их просто не обучают.То берут заявление, сами не знают для чего, потом посылают потребителя, не могут решить простейшую ситуацию - не хватает знаний умений - компетенции.

Перечисленных обстоятельств достаточно, чтобы сделать вывод, что Непрофессиональный. Хамский. Некомпетентный персонал просто не знает своего дела.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes