Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

M79.lv - Krāpšana

Krāpšana Samaksāju par preci. Preces nav vairāk ka mēnesi. Zvani viņiem - vini saka ka rit bus. Pēc tam bloķe tavēju numuru. Zvanu no citas telefona numuras - atkal saka ka rit prece bus, un atkal bloke. Uz emailiem neatbild vis par. Tādu biznesu vajag slēgt. Un policijai ari vajag pārbaudit tādu veikalu - jo tas ir 100% likuma parkapums!

220.lv - Обман несоответствие на упаковке

Обман несоответствие на упаковке Несоответствие, обман на упаковке, см. Фото купил стекло для Huawei P20Lite, а пришло для huawei y7. Взяли и просто переклеили этикетку. С другой стороны, там где штрих код точно такая же ситуация. Переклеена этикетка с новым штрих кодом и описанием.

M79.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu izstāstīt savu stāstu. Pasūtot televizoru no m79 uzrādīja, ka ir noliktavā 10 gb. Ar mani sazināšoties drīzumā. Telefonu neviens neceļ trīs dienas. Zvani, bet neatbild. Beidzot sazvanīju, man atbild sieviete, saka, ka neesot par šādu cenu vairs. Esot par pāris simtiem dārgāks. Tā bija domāta dāvana. Tagad palieku bez dāvanas. Vienkārši mulķo cilvēkus. Uzķeroties, varbūt kāds arī nopirks to dārgāko preci. Ļoti nenopietna attieksme pret saviem klientiem.

220.lv - Slikt serviss

Slikt serviss Ни в коем случае не покупайте ничего в этой шарашкиной конторе. Работники вруны с большой буквы. Работать не хотят и не умеют. Товар отвратительный. Менеджеры на связь не выходят. Вопросы решить не могут месяцами. Потратите время. Деньги и нервы!

Autodoc - Обман с доставкой и доступностью

Обман с доставкой и доступностью Это немецкий поставщик, у которого нет своего склада и он весь товар собирает по странам Ес. Поэтому они не могут гарантировать ни наличие товара ни сроки доставки. Я долгое время старался не покупать у них. Но рискнул, и прогадал. Все возможные сроки сорваны. Чтобы показать видимость отправки, зарезервировали номер в Dpd, а товар не отправляют.

220.lv - Slikts serviss, nesaprotams līgums

Slikts serviss, nesaprotams līgums 1. Decembrī tika pasūtīts dīvāns, nākamajā dienā apstiprināja pasūtījumu, viss kārtībā. Pēc zvana teic, ka atsūtīs maksājuma grafiku. Grafiks netiek izsūtīts. 3. Decembrī zvanījām lai uzzinātu sīkāk par līguma grafiku, nekādu konkrētu informāciju nesniedz un aizsūta pie partner kompānijas, tai pat laikā neko par pasūtījuma atcelšanu nesaka. 4. Decembrī izrādās ka noformētais pasūtījums tomēr nav iespējams. Izrādās ka pēc pāris dienām tik tiek pārbaudīts vai noliktavā ir vai nav. Neko...

1a.lv - Cilvēku maldināšanu

Cilvēku maldināšanu Pasūtīju no 1a interaktīvo kaķi, kurš bija preces apraksts bildē, bet man atsūtīja suni, rakstīju viņam kas par lietu, bet man atbildēja, tas nekas ka attēlā kaķis, tur tālāk arī suns ir, un prece ir tāda kategorija, kur nevar izvēlēties konkrēto preci, vai tas ir normāli? Bet pēc tam teica ka varat vest atpakaļ uz mūsu ofisu vai sūtīt express pastu par savu naudu, pilnīgi bezkaunīga un slikta attieksme pret pircējiem...

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju apple austiņas un 21.11.2019. Jau bija pie manis. Pēkšņi 23.11.2019 pārstāja strādāt viena austiņa. 25.11.2019 atnācu uz uz 1a.lv veikalu Mūkusalas iela 41, un viņi teica ka servisa talonā norādīts, ka man jābrauc uz SIA "Capital" servisu Rīgā, ganību dambī 23c (citā pilsētas galā) . Kāpēc man jābrauc? Pat 2 nedēļas nepagāja kopš brīža, kad nopirku.

Atrisināta1a.lv - Slikts Serviss

Slikts Serviss Nodevu preci garantija. Pirmkart 1a veikals atteicas remontēt, otrkārt, kad saņemu nodoto preci, kaste bija visa netira un sagriezta. Sazinājos ar preces ražotajiem - saņemu jaunu preci bez jebkadiem komentāriem. Pie tam piefiksēju, ka viena 1a krāpj garantija, manai precei oriģināla garantija bija 4 gadi. Bet no 1a 2 gadi. 1a konsultants centas mani, ka preces ražotajs manu preci nemainis, bet izradijas otradi. Esmu vilusies.

220.lv - Neesmu saņēmusi preci slikts serviss iespējams krāpšana.

Neesmu saņēmusi preci slikts serviss iespējams krāpšana. Neesmu saņēmusi speciālu lampu (prožektoru) . Pasūtīju preci 14.11.2019. Laiks bija norādīts kad piegādās 22.11. 2019 Ģertrūdes ielā 94a. Saņēmu apstiprinājuma sms kad preci varēšu izņemt 22.11.2019. Pienāca 22.11.2019 nesagaidīju sms vai zvanu. Zvanīju pirmdien 25.11.2019 uz kontakttālruni atbildēja, ka nezinot kad būšot prece noskaidrošot un atzvanīšot, atkaļ zvanu nesaņēmu. Zvanīju nākamajā dienā 26.11. Kur atkal atbildēja ka esot izsūtīts un ka noskaidrošot kur ir un atzvanīts, tā atkal...

220.lv - Piegades laiks

Piegades laiks Pasūtīju preci 26 novembri ar piegādi 6.99 tika solīts, ka piegadas 27nov, nekaa zvanu prasu kir prece saka ka nebus bus 28. Nov-zvanu 28. Nov atkal saka ka prece nebūs bus 29. Nov respektīvi čakarē pratu naudu samaksāju, prece nav, darbinieku attieksme sudīga... Pretīgs veikals pretīga attieksme... Nevienam nekad neiesaku 220.lv pirma un pēdēja x suņi!

220.lv - maldinoša informācija mājaslapā

maldinoša informācija mājaslapā Esmu veikusi pasūtījumu un pasūtīju 2 preces ar atzīmi "saņem rīt". Pēc tā kad veicu apmaksu parādījās uzraksts: "tavu pasūtījumu piegādāsim 27. Novembrī". Ar ko es arī rēķinājos. Vīrs lai pieskrūvēt tv ir atprasījies no darba (ko izdarīt ļoti grūti) . 27.11. Vakarā es zvanu uz 220 lai noskaidrotu, kur tad ir mans pasūtījums uz ko saņēmu šādas atbildes (zvanīju 3 reizes) : 1. Zīme "saņem rīt" bija tikai uz vienas preces. / toties kā redzams bildē, tie ir maldi/ 2. Tur pēc apmaksas bija...

220.lv - Slikts garantijas serviss

Slikts garantijas serviss Хотел по гарантии поменять вентилятор. Просили зарядку и пароль (зачем? Если вентилятор меняют при выключенном компьютере) собирались отправлять в литву. В первом попавшемся сервисе поменяли всё за полчаса. Но за деньги. Видимо так 220лв экономит свои ресурсы. Оставить клиента на неделю без компьютера из за пустяковой проблемы это такой современный и высококачественный "сервис", да 220лв?

SIA Baltic data - Slikts serviss, nosacīta krāpšana

Slikts serviss, nosacīta krāpšana Ventspils Baltic Data t/c «Tobago» Lielais prospekts 3/5 Informācija Baltic Data datorpreču veikala potenciālajiem pircējiem. Pirms kaut ko pērkat šajā veikalā būtu vēlams izlemt vai vēlaties iegādāties veca modeļa, iespējams lietotu atjaunotu preci kura tiek tirgota kā jauna! Pērkot stacionāro datoru nebijām pat iedomājušies ka tā var nebūt jauna un ir atjaunota. Pārdevējs mūs netika informējis par to ka prece ir atjaunota! Zinot šo faktu mēs nekad nebūtu izvēlējušies šo datoru. Ieraudzījām...

220.lv - Неисправный товар, плохой сервис

Неисправный товар, плохой сервис Заказал в подарок наручные часы. В пакомат пришли вовремя. А т. К. Сроки - вопрос актуальный, очень обрадовался. Но радость длилась до того момента как дома открыл почтовую упаковку... Первое что смутило - коробочка производителя изрядно потёртая. Нет, она не рваная, не мятая, но явно прошла ползком не одну стометровку складских стеллажей. Что уже портит товарный вид. Но это мелочи. Достаю часы. Всё вроде целое. Но они не идут. Конечно, можно было бы отнести в ближайшую мастерскую и заменить...

Mylook - Nevaru saņemt savu preci jau trīs nedēļas

Nevaru saņemt savu preci jau trīs nedēļas Uzņēmuma darbinieku dēļ notika kļūda, un mans sūtījums tika nogādāts uz citu novadu, nu labi kam negadās... Bet situācija ir tāda ka es nevaru saņemt savu preci jau trīs nedēļas, tikai tukši solījumi, naudu neatgriež, preces nav. Mylook solīja atsūtīt uz pareizo adresi, tikko uzzināju ka man solītājs nav izpildīts, jo kurjeram netika nodots sūtījums, tikai noformēts. Pasūtījums Nr. 600437280.

Vidaxl.lv - Nav piegādes!

Nav piegādes! Pasūtīju preci, apmaksu veicu 14.11.2019. , teikts, ka piegāde piecu darba dienu laikā, bet vēl nav atvesta, pieprasīju naudas atmaksu, bet pagaidām atbilde nav. Pasūtījuma nr. 3711018361 pēc atsauksmēm spriežot esmu uzķērusies un totālu krāpniecības afēru! Sis uzņēmums būtu jālikvidē no latvijas! Netiek sniegta inofrmācijas par piegādes datiem!

Studio Moderna - Krapšana, slikts serviss

Krapšana, slikts serviss Klienta maldināšana ar piedāvājumu un cenam ka operatori tā ari menedžeri, sazināts ar galveno menedžeri lai izteikt savu sūdzību pēc sarunas ar operatoru prēti saņemu pārmetumi pa manu sliktu garastāvokli ne viss problēmas risināšanu. Attieksme pret patstāvīgu klientu briesmīga, uzruna nekulturāli un necenzēti ar paceltu balsi.

Atrisināta1a.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījām 10.11.2019. Mazdēlam viedtālruņi. Prece atnāca, bet iepakojums bija atvērts un acīmredzami lietots. Bija nepieciešams ātri pirkt jaunu pulksteni, jo dāvana bija vajadzīga 15.11.2019. Lūdzām izskatīt pēc iespējas ātrāk, bet atbildi gaidām joprojām. Izskatās, ka šī bija vienīgā reize, kad izmantojām šo uzņēmumu.

Ador'e Clothing - Обман

Обман Никогда не покупайте товар в интернет магазине Ador'E clothing в лиепае! Они присылают товар который не соответствует тому который предлагают на фото у них на странице один, а присылают совсем другого цвета и качества. В переписке с ними они нагло объясняю, что этот товар нужно рассматривать при " дневном хорошем освещении " а потом вас просто блокируют! Таким образом происходит работа этого интернет магазина одежды в лиепае